24.10.2026 14:30 • Europe • ABA League 2026/2027

Spartak Subotica - Partizan Prognozės ir Statymų Patarimai

Spartak Subotica prieš Partizan vyksta 14:30 24.10.2026

Spartak Subotica
—
Partizan

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Spartak Subotica ir Partizan lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Spartak Subotica“, o tikimybė yra +285 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Spartak Subotica
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Spartak Subotica - Partizan pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Betkönig2000⚽️🏀🥰 (bendrame pelne užima 449) prognozuoja 0.56 pelną, statydamas 2 Partizan (-357) Home Away statyme. Kita vertus, Antonhundballl (reitingas 2064) duoda tipsterio patarimą dėl +285 Spartak Subotica (Home Away), sumokėdamas 8, kad gautumėte apskaičiuotą 22.8 pelną.

Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 449/1972
Pelnas: 6.03
Home Away
-357 for Partizan
2/10
Numatomas pelnas 0.56
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 2064/1972
Pelnas: -2627.48
Home Away
+285 for Spartak Subotica
8/10
Numatomas pelnas 22.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Spartak Subotica - Partizan pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Betkönig2000⚽️🏀🥰 (su 0.42% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 0.56 pelno, statant 2 Partizan (-357) Home Away rinkoje. Tada yra Antonhundballl su -7.34% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 8 statymu už Spartak Subotica (+285) Home Away. Numatomas pelnas yra 22.8.

Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 619/1972
Yield: 0.42%
Home Away
-357 for Partizan
2/10
Numatomas pelnas 0.56
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 1154/1972
Yield: -7.34%
Home Away
+285 for Spartak Subotica
8/10
Numatomas pelnas 22.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Spartak Subotica - Partizan, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Antonhundballl, kurio ODI parametras 2444.85 statymui 8 su +285 šansu Spartak Subotica Home Away rinkoje. Tai gali būti 22.8 labai pelninga. Betkönig2000⚽️🏀🥰 (ODI: 0.37) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 0.56 pelną, statydami 2 Partizan (-357) Home Away statyme.

Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 3/1972
ODI: 2444.85
Home Away
+285 for Spartak Subotica
8/10
Numatomas pelnas 22.80
Betkönig2000⚽️🏀🥰
Klasifikacija: 605/1972
ODI: 0.37
Home Away
-357 for Partizan
2/10
Numatomas pelnas 0.56

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Spartak Subotica vs Partizan

Kokį rezultatą Spartak Subotica vs Partizan prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Partizan rinkoje Home Away, su koeficientu -357 ir statoma suma 2, pateikta Betkönig2000⚽️🏀🥰. Statymas už Spartak Subotica (+285) rinkoje Home Away su statoma suma 8 iš Antonhundballl – dar vienas DI favoritas.

Home Away
-357 for Partizan
2/10
Numatomas pelnas 0.56
Home Away
+285 for Spartak Subotica
8/10
Numatomas pelnas 22.80

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Spartak Subotica vs Partizan rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 50% balsų, yra Spartak Subotica pergalė (koeficientas +285). Tuo tarpu Partizan pergalė (-357) surinko 50% balsų.

1 50%
2 50%

Spartak Subotica vs Partizan Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -357 Partizan (Home Away)
Žaisk atsakingai