25.10.2026 13:00 • United States • NFL Regular Season 2026/2027

Tenesio Titans - Klivlando Browns Prognozės ir Statymų Patarimai

Tenesio Titans prieš Klivlando Browns vyksta 13:00 25.10.2026

Tennessee Titans
Tenesio Titans
—
Cleveland Browns
Klivlando Browns

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Tenesio Titans ir Klivlando Browns lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Klivlando Browns“, o tikimybė yra -125 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Klivlando Browns
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Tenesio Titans - Klivlando Browns pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris wicho72 (bendrame pelne užima 1485) prognozuoja 8.0 pelną, statydamas 10 Klivlando Browns (-125) Home Away statyme.

wicho72
wicho72
Klasifikacija: 1485/1928
Pelnas: -79.36
Home Away
-125 for Klivlando Browns
10/10
Numatomas pelnas 8.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Tenesio Titans - Klivlando Browns pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, wicho72 (su -4.99% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.0 pelno, statant 10 Klivlando Browns (-125) Home Away rinkoje.

wicho72
wicho72
Klasifikacija: 991/1928
Yield: -4.99%
Home Away
-125 for Klivlando Browns
10/10
Numatomas pelnas 8.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Tenesio Titans - Klivlando Browns, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! wicho72, kurio ODI parametras -2.47 statymui 10 su -125 šansu Klivlando Browns Home Away rinkoje. Tai gali būti 8.0 labai pelninga.

wicho72
wicho72
Klasifikacija: 1600/1928
ODI: -2.47
Home Away
-125 for Klivlando Browns
10/10
Numatomas pelnas 8.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Tenesio Titans vs Klivlando Browns

Kokį rezultatą Tenesio Titans vs Klivlando Browns prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Klivlando Browns rinkoje Home Away, su koeficientu -125 ir statoma suma 10, pateikta wicho72.

Home Away
-125 for Klivlando Browns
10/10
Numatomas pelnas 8.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Tenesio Titans vs Klivlando Browns rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Klivlando Browns pergalė (koeficientas -125). Tuo tarpu Tenesio Titans pergalė (+110) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Tenesio Titans vs Klivlando Browns Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -125 Klivlando Browns (Home Away)
Žaisk atsakingai