24.10.2026 08:00 • France • Ligue 2 2026/2027

Dijon FCO - Rodez Aveyron Prognozės ir Statymų Patarimai

Dijon FCO prieš Rodez Aveyron vyksta 08:00 24.10.2026

Dijon FCO
Dijon FCO
—
Rodez Aveyron
Rodez Aveyron

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Dijon FCO ir Rodez Aveyron lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (0)“ ir numatomas rezultatas „Dijon FCO (0), money back on draw“, o tikimybė yra -200 iš 1 iš 1 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Home Draw Away“ su „Dijon FCO“ rezultatu (šansai -103) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Correct Score
1:1
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (0)
Dijon FCO (0), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Home Draw Away
Dijon FCO
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Dijon FCO - Rodez Aveyron pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris oddssoccer (bendrame pelne užima 1757) prognozuoja 9.7 pelną, statydamas 10 Dijon FCO (-103) Home Draw Away statyme. Kita vertus, Bodia2705 (reitingas 1875) duoda tipsterio patarimą dėl -200 Dijon FCO (0), money back on draw (Asian Handicap (0)), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 5.0 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1989 šį sezoną), Grzich76 apskaičiavo, kad 42.18 gaus pelną, statydamas 6 +703 už 1:1 Correct Score rinkoje.

oddssoccer
oddssoccer
Klasifikacija: 1757/1966
Pelnas: -228.29
Home Draw Away
-103 for Dijon FCO
10/10
Numatomas pelnas 9.70
Bodia2705
Bodia2705
Klasifikacija: 1875/1966
Pelnas: -392.52
Asian Handicap (0)
-200 for Dijon FCO (0), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 5.00
Grzich76
Grzich76
Klasifikacija: 1989/1966
Pelnas: -945.62
Correct Score
+703 for 1:1
6/10
Numatomas pelnas 42.18

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dijon FCO - Rodez Aveyron pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Bodia2705 (su -1.72% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.0 pelno, statant 10 Dijon FCO (0), money back on draw (-200) Asian Handicap (0) rinkoje. Tada yra oddssoccer su -2.1% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Dijon FCO (-103) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 9.7. Grzich76 (-4.08% derlius) pasirinko +703 1:1 Correct Score rinkoje. Statymas 6, jei bus teisinga, atneš 42.18 pelno.

Bodia2705
Bodia2705
Klasifikacija: 747/1966
Yield: -1.72%
Asian Handicap (0)
-200 for Dijon FCO (0), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 5.00
oddssoccer
oddssoccer
Klasifikacija: 772/1966
Yield: -2.1%
Home Draw Away
-103 for Dijon FCO
10/10
Numatomas pelnas 9.70
Grzich76
Grzich76
Klasifikacija: 926/1966
Yield: -4.08%
Correct Score
+703 for 1:1
6/10
Numatomas pelnas 42.18

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dijon FCO - Rodez Aveyron, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Grzich76, kurio ODI parametras 46.21 statymui 6 su +703 šansu 1:1 Correct Score rinkoje. Tai gali būti 42.18 labai pelninga. oddssoccer (ODI: -10.95) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 9.7 pelną, statydami 10 Dijon FCO (-103) Home Draw Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -20.38), Bodia2705 renkasi Asian Handicap (0) rinką su 10, su -200 koeficientu Dijon FCO (0), money back on draw, įvertinęs 5.0 pelną.

Grzich76
Grzich76
Klasifikacija: 105/1966
ODI: 46.21
Correct Score
+703 for 1:1
6/10
Numatomas pelnas 42.18
oddssoccer
oddssoccer
Klasifikacija: 1829/1966
ODI: -10.95
Home Draw Away
-103 for Dijon FCO
10/10
Numatomas pelnas 9.70
Bodia2705
Bodia2705
Klasifikacija: 1885/1966
ODI: -20.38
Asian Handicap (0)
-200 for Dijon FCO (0), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 5.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Dijon FCO vs Rodez Aveyron

Kokį rezultatą Dijon FCO vs Rodez Aveyron prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Dijon FCO rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -103 ir statoma suma 10, pateikta oddssoccer . Statymas už Dijon FCO (0), money back on draw (-200) rinkoje Asian Handicap (0) su statoma suma 10 iš Bodia2705 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – 1:1 rinkoje Correct Score, už kurį Grzich76 stato 6 su koeficientu +703.

Home Draw Away
-103 for Dijon FCO
10/10
Numatomas pelnas 9.70
Asian Handicap (0)
-200 for Dijon FCO (0), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 5.00
Correct Score
+703 for 1:1
6/10
Numatomas pelnas 42.18

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Dijon FCO vs Rodez Aveyron rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra Dijon FCO laimėjimas (prognozė -103). Tuo tarpu Rodez Aveyron (+238) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+276).

1 100%
X 0%
2 0%
Numatymas:
Šansai +703 Dijon FCO 1:1 Rodez Aveyron

Dijon FCO vs Rodez Aveyron Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -103 Dijon FCO (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai