23.09.2026 14:00 United States ATP Challenger San Diego 2 2026

Patrick Maloney - Igor Ribeiro Marcondes Prognozės ir Statymų Patarimai

Patrick Maloney prieš Igor Ribeiro Marcondes vyksta 14:00 23.09.2026

Patrick Maloney
Igor Ribeiro Marcondes

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Patrick Maloney ir Igor Ribeiro Marcondes lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Igor Ribeiro Marcondes“, o tikimybė yra -189 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Igor Ribeiro Marcondes
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Patrick Maloney - Igor Ribeiro Marcondes pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris DaBigBadWolf (bendrame pelne užima 1674) prognozuoja 5.3 pelną, statydamas 10 Igor Ribeiro Marcondes (-189) Home Away statyme. Kita vertus, abreujg78 (reitingas 1745) duoda tipsterio patarimą dėl -110 Patrick Maloney (Home Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 9.1 pelną.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Klasifikacija: 1674/1649
Pelnas: -799.12
Home Away
-189 for Igor Ribeiro Marcondes
10/10
Numatomas pelnas 5.30
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1745/1649
Pelnas: -25525.3
Home Away
-110 for Patrick Maloney
10/10
Numatomas pelnas 9.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Patrick Maloney - Igor Ribeiro Marcondes pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, DaBigBadWolf (su -2.73% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.3 pelno, statant 10 Igor Ribeiro Marcondes (-189) Home Away rinkoje. Tada yra abreujg78 su -18.99% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Patrick Maloney (-110) Home Away. Numatomas pelnas yra 9.1.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Klasifikacija: 677/1649
Yield: -2.73%
Home Away
-189 for Igor Ribeiro Marcondes
10/10
Numatomas pelnas 5.30
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Away
-110 for Patrick Maloney
10/10
Numatomas pelnas 9.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Patrick Maloney - Igor Ribeiro Marcondes, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! DaBigBadWolf, kurio ODI parametras -6.86 statymui 10 su -189 šansu Igor Ribeiro Marcondes Home Away rinkoje. Tai gali būti 5.3 labai pelninga. abreujg78 (ODI: -28438.8) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 9.1 pelną, statydami 10 Patrick Maloney (-110) Home Away statyme.

DaBigBadWolf
DaBigBadWolf
Klasifikacija: 1496/1649
ODI: -6.86
Home Away
-189 for Igor Ribeiro Marcondes
10/10
Numatomas pelnas 5.30
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1743/1649
ODI: -28438.8
Home Away
-110 for Patrick Maloney
10/10
Numatomas pelnas 9.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Patrick Maloney vs Igor Ribeiro Marcondes

Kokį rezultatą Patrick Maloney vs Igor Ribeiro Marcondes prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Igor Ribeiro Marcondes rinkoje Home Away, su koeficientu -189 ir statoma suma 10, pateikta DaBigBadWolf. Statymas už Patrick Maloney (-110) rinkoje Home Away su statoma suma 10abreujg78 – dar vienas DI favoritas.

Home Away
-189 for Igor Ribeiro Marcondes
10/10
Numatomas pelnas 5.30
Home Away
-110 for Patrick Maloney
10/10
Numatomas pelnas 9.10

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Patrick Maloney vs Igor Ribeiro Marcondes rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 50% balsų, yra Igor Ribeiro Marcondes pergalė (koeficientas -189). Tuo tarpu Patrick Maloney pergalė (-110) surinko 50% balsų.

1 50%
2 50%

Patrick Maloney vs Igor Ribeiro Marcondes Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -189 Igor Ribeiro Marcondes (Home Away)
Žaisk atsakingai