23.09.2026 11:00 Nigeria NPFL 2026/2027

Shooting Stars 3SC - Katsina United FC Prognozės ir Statymų Patarimai

Shooting Stars 3SC prieš Katsina United FC vyksta 11:00 23.09.2026

Shooting Stars 3SC
Shooting Stars 3SC
Katsina United FC
Katsina United FC

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Shooting Stars 3SC ir Katsina United FC lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Shooting Stars 3SC“, o tikimybė yra -323 iš 1 iš 2 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (-1)“ su „Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw“ rezultatu (šansai -323) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Shooting Stars 3SC
50%
1 iš visų 2 tipsterių
Asian Handicap (-1)
Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Shooting Stars 3SC - Katsina United FC pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Chris1980 (bendrame pelne užima 1737) prognozuoja 16.0 pelną, statydamas 8 Draw (+200) Home Draw Away statyme. Kita vertus, abreujg78 (reitingas 1745) duoda tipsterio patarimą dėl -323 Shooting Stars 3SC (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 3.1 pelną.

Chris1980
Chris1980
Klasifikacija: 1737/1649
Pelnas: -2553.25
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1745/1649
Pelnas: -25525.3
Home Draw Away
-323 for Shooting Stars 3SC
10/10
Numatomas pelnas 3.10
Asian Handicap (-1)
-323 for Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Shooting Stars 3SC - Katsina United FC pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Chris1980 (su -8.98% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 16.0 pelno, statant 8 Draw (+200) Home Draw Away rinkoje. Tada yra abreujg78 su -18.99% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Shooting Stars 3SC (-323) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 3.1.

Chris1980
Chris1980
Klasifikacija: 1023/1649
Yield: -8.98%
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Draw Away
-323 for Shooting Stars 3SC
10/10
Numatomas pelnas 3.10
Asian Handicap (-1)
-323 for Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Shooting Stars 3SC - Katsina United FC, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Chris1980, kurio ODI parametras -340.17 statymui 8 su +200 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 16.0 labai pelninga. abreujg78 (ODI: -28438.8) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 3.1 pelną, statydami 10 Shooting Stars 3SC (-323) Home Draw Away statyme.

Chris1980
Chris1980
Klasifikacija: 1717/1649
ODI: -340.17
Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1743/1649
ODI: -28438.8
Home Draw Away
-323 for Shooting Stars 3SC
10/10
Numatomas pelnas 3.10
Asian Handicap (-1)
-323 for Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Shooting Stars 3SC vs Katsina United FC

Kokį rezultatą Shooting Stars 3SC vs Katsina United FC prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +200 ir statoma suma 8, pateikta Chris1980. Statymas už Shooting Stars 3SC (-323) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10abreujg78 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw rinkoje Asian Handicap (-1), už kurį Fedir stato 10 su koeficientu -323.

Home Draw Away
+200 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 16.00
Home Draw Away
-323 for Shooting Stars 3SC
10/10
Numatomas pelnas 3.10
Asian Handicap (-1)
-323 for Shooting Stars 3SC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Shooting Stars 3SC vs Katsina United FC rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 50% balsų, yra Shooting Stars 3SC laimėjimas (prognozė -323). Tuo tarpu Katsina United FC (+703) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 50% numatomos lygiosios (+200).

1 50%
X 50%
2 0%

Shooting Stars 3SC vs Katsina United FC Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +200 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai