23.09.2026 10:00 Romania Liga III 2026/2027

Petrolul Hartiesti - Unirea Bascov Prognozės ir Statymų Patarimai

Petrolul Hartiesti prieš Unirea Bascov vyksta 10:00 23.09.2026

Petrolul Hartiesti
Unirea Bascov
Unirea Bascov

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Petrolul Hartiesti ir Unirea Bascov lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Unirea Bascov“, o tikimybė yra -192 iš 2 iš 3 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Unirea Bascov
67%
2 iš visų 3 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Petrolul Hartiesti - Unirea Bascov pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris 6sx6 (bendrame pelne užima 28) prognozuoja 5.2 pelną, statydamas 10 Unirea Bascov (-192) Home Draw Away statyme. Kita vertus, abreujg78 (reitingas 1745) duoda tipsterio patarimą dėl -192 Unirea Bascov (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 5.2 pelną.

6sx6
Klasifikacija: 28/1649
Pelnas: 162.95
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1745/1649
Pelnas: -25525.3
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
Home Draw Away
-149 for Petrolul Hartiesti
10/10
Numatomas pelnas 6.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Petrolul Hartiesti - Unirea Bascov pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, 6sx6 (su 3.89% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.2 pelno, statant 10 Unirea Bascov (-192) Home Draw Away rinkoje. Tada yra abreujg78 su -18.99% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Unirea Bascov (-192) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 5.2.

6sx6
Klasifikacija: 403/1649
Yield: 3.89%
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1270/1649
Yield: -18.99%
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
Home Draw Away
-149 for Petrolul Hartiesti
10/10
Numatomas pelnas 6.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Petrolul Hartiesti - Unirea Bascov, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! 6sx6, kurio ODI parametras 1.68 statymui 10 su -192 šansu Unirea Bascov Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 5.2 labai pelninga. abreujg78 (ODI: -28438.8) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 5.2 pelną, statydami 10 Unirea Bascov (-192) Home Draw Away statyme.

6sx6
Klasifikacija: 339/1649
ODI: 1.68
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1743/1649
ODI: -28438.8
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
Home Draw Away
-149 for Petrolul Hartiesti
10/10
Numatomas pelnas 6.70

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Petrolul Hartiesti vs Unirea Bascov

Kokį rezultatą Petrolul Hartiesti vs Unirea Bascov prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Unirea Bascov rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -192 ir statoma suma 10, pateikta 6sx6. Statymas už Unirea Bascov (-192) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10abreujg78 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Petrolul Hartiesti rinkoje Home Draw Away, už kurį Fedir stato 10 su koeficientu -149.

Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
Home Draw Away
-192 for Unirea Bascov
10/10
Numatomas pelnas 5.20
Home Draw Away
-149 for Petrolul Hartiesti
10/10
Numatomas pelnas 6.70

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Petrolul Hartiesti vs Unirea Bascov rungtynių. Geriausias spėjimas su 67% balsų yra laimėjimas Unirea Bascov (-192 šansai). Laimėjimas Petrolul Hartiesti (-149) surinko 33% balsų,kai 0% numatomos lygiosios (-110).

1 33%
X 0%
2 67%

Petrolul Hartiesti vs Unirea Bascov Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -192 Unirea Bascov (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai