04.07.2026 12:00 Latvia 1. Liga 2026

FS Metta/Lu - Skanstes SK Prognozės ir Statymų Patarimai

FS Metta/Lu prieš Skanstes SK vyksta 12:00 04.07.2026

FS Metta/Lu
FS Metta/Lu
Skanstes SK

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius FS Metta/Lu ir Skanstes SK lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (-3)“ ir numatomas rezultatas „FS Metta/Lu (-3), money back on draw“, o tikimybė yra +142 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 4
Over
100%
2 iš visų 2 tipsterių
Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (-3)
FS Metta/Lu (-3), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti FS Metta/Lu - Skanstes SK pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris system (bendrame pelne užima 343) prognozuoja 14.2 pelną, statydamas 10 FS Metta/Lu (-3), money back on draw (+142) Asian Handicap (-3) statyme. Kita vertus, Código de Bónus Betclic (reitingas 1812) duoda tipsterio patarimą dėl +285 Draw (Home Draw Away), sumokėdamas 5, kad gautumėte apskaičiuotą 14.25 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1969 šį sezoną), giannhs68 apskaičiavo, kad 9.5 gaus pelną, statydamas 10 -105 už Over Over/Under 4 rinkoje.

system
system
Klasifikacija: 343/1842
Pelnas: 14.12
Asian Handicap (-3)
+142 for FS Metta/Lu (-3), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 14.20
system
system
Klasifikacija: 343/1842
Pelnas: 14.12
Over/Under 4
+109 for Over
10/10
Numatomas pelnas 10.90
Código de Bónus Betclic
Klasifikacija: 1812/1842
Pelnas: -142.35
Home Draw Away
+285 for Draw
5/10
Numatomas pelnas 14.25
giannhs68
giannhs68
Klasifikacija: 1969/1842
Pelnas: -279.24
Over/Under 4
-105 for Over
10/10
Numatomas pelnas 9.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FS Metta/Lu - Skanstes SK pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, system (su 0.12% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 14.2 pelno, statant 10 FS Metta/Lu (-3), money back on draw (+142) Asian Handicap (-3) rinkoje. Tada yra giannhs68 su -3.81% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Over (-105) Over/Under 4. Numatomas pelnas yra 9.5. Código de Bónus Betclic (-11.94% derlius) pasirinko +285 Draw Home Draw Away rinkoje. Statymas 5, jei bus teisinga, atneš 14.25 pelno.

system
system
Klasifikacija: 680/1842
Yield: 0.12%
Asian Handicap (-3)
+142 for FS Metta/Lu (-3), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 14.20
system
system
Klasifikacija: 680/1842
Yield: 0.12%
Over/Under 4
+109 for Over
10/10
Numatomas pelnas 10.90
giannhs68
giannhs68
Klasifikacija: 862/1842
Yield: -3.81%
Over/Under 4
-105 for Over
10/10
Numatomas pelnas 9.50
Código de Bónus Betclic
Klasifikacija: 1212/1842
Yield: -11.94%
Home Draw Away
+285 for Draw
5/10
Numatomas pelnas 14.25

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FS Metta/Lu - Skanstes SK, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! system, kurio ODI parametras 97.5 statymui 10 su +142 šansu FS Metta/Lu (-3), money back on draw Asian Handicap (-3) rinkoje. Tai gali būti 14.2 labai pelninga. giannhs68 (ODI: 6.07) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 9.5 pelną, statydami 10 Over (-105) Over/Under 4 statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -86.44), Código de Bónus Betclic renkasi Home Draw Away rinką su 5, su +285 koeficientu Draw, įvertinęs 14.25 pelną.

system
system
Klasifikacija: 44/1842
ODI: 97.5
Asian Handicap (-3)
+142 for FS Metta/Lu (-3), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 14.20
system
system
Klasifikacija: 44/1842
ODI: 97.5
Over/Under 4
+109 for Over
10/10
Numatomas pelnas 10.90
giannhs68
giannhs68
Klasifikacija: 250/1842
ODI: 6.07
Over/Under 4
-105 for Over
10/10
Numatomas pelnas 9.50
Código de Bónus Betclic
Klasifikacija: 2047/1842
ODI: -86.44
Home Draw Away
+285 for Draw
5/10
Numatomas pelnas 14.25

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms FS Metta/Lu vs Skanstes SK

Kokį rezultatą FS Metta/Lu vs Skanstes SK prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už FS Metta/Lu (-3), money back on draw rinkoje Asian Handicap (-3), su koeficientu +142 ir statoma suma 10, pateikta system. Statymas už Draw (+285) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 5Código de Bónus Betclic – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Over rinkoje Over/Under 4, už kurį giannhs68 stato 10 su koeficientu -105.

Asian Handicap (-3)
+142 for FS Metta/Lu (-3), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 14.20
Over/Under 4
+109 for Over
10/10
Numatomas pelnas 10.90
Home Draw Away
+285 for Draw
5/10
Numatomas pelnas 14.25
Over/Under 4
-105 for Over
10/10
Numatomas pelnas 9.50

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių FS Metta/Lu vs Skanstes SK rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+285 šansai). FS Metta/Lu (-909) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Skanstes SK laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

FS Metta/Lu vs Skanstes SK Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +142 FS Metta/Lu (-3), money back on draw (Asian Handicap (-3))
Tip 2:
Šansai +109 Over (Over/Under 4)
Žaisk atsakingai