04.07.2026 08:00 Faroe Islands 1. Deild 2026

B71 Sandur - HB Torshavn II Prognozės ir Statymų Patarimai

B71 Sandur prieš HB Torshavn II vyksta 08:00 04.07.2026

B71 Sandur
B71 Sandur
HB Torshavn II

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius B71 Sandur ir HB Torshavn II lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „B71 Sandur“, o tikimybė yra -1000 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
B71 Sandur
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti B71 Sandur - HB Torshavn II pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Codigo de promocion Calente (bendrame pelne užima 1927) prognozuoja 0.7 pelną, statydamas 7 B71 Sandur (-1000) Home Draw Away statyme.

Codigo de promocion Calente
Klasifikacija: 1927/1824
Pelnas: -257.34
Home Draw Away
-1000 for B71 Sandur
7/10
Numatomas pelnas 0.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl B71 Sandur - HB Torshavn II pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Codigo de promocion Calente (su -23.54% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 0.7 pelno, statant 7 B71 Sandur (-1000) Home Draw Away rinkoje.

Codigo de promocion Calente
Klasifikacija: 1467/1824
Yield: -23.54%
Home Draw Away
-1000 for B71 Sandur
7/10
Numatomas pelnas 0.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl B71 Sandur - HB Torshavn II, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Codigo de promocion Calente, kurio ODI parametras -65.94 statymui 7 su -1000 šansu B71 Sandur Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 0.7 labai pelninga.

Codigo de promocion Calente
Klasifikacija: 1981/1824
ODI: -65.94
Home Draw Away
-1000 for B71 Sandur
7/10
Numatomas pelnas 0.70

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms B71 Sandur vs HB Torshavn II

Kokį rezultatą B71 Sandur vs HB Torshavn II prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už B71 Sandur rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -1000 ir statoma suma 7, pateikta Codigo de promocion Calente.

Home Draw Away
-1000 for B71 Sandur
7/10
Numatomas pelnas 0.70

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių B71 Sandur vs HB Torshavn II rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra B71 Sandur laimėjimas (prognozė -1000). Tuo tarpu HB Torshavn II laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios.

1 100%
X 0%
2 0%

B71 Sandur vs HB Torshavn II Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -1000 B71 Sandur (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai