25.09.2026 23:00 • China • ATP Chengdu 2026

Federiko Čina - Alexandre Muller Prognozės ir Statymų Patarimai

Federiko Čina prieš Alexandre Muller vyksta 23:00 25.09.2026

Federiko Čina
—
Alexandre Muller

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Federiko Čina ir Alexandre Muller lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Federiko Čina“, o tikimybė yra -108 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Federiko Čina
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Federiko Čina - Alexandre Muller pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris nor4etod (bendrame pelne užima 1635) prognozuoja 9.3 pelną, statydamas 10 Federiko Čina (-108) Home Away statyme.

nor4etod
nor4etod
Klasifikacija: 1635/1664
Pelnas: -451.48
Home Away
-108 for Federiko Čina
10/10
Numatomas pelnas 9.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Federiko Čina - Alexandre Muller pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, nor4etod (su -4.3% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 9.3 pelno, statant 10 Federiko Čina (-108) Home Away rinkoje.

nor4etod
nor4etod
Klasifikacija: 800/1664
Yield: -4.3%
Home Away
-108 for Federiko Čina
10/10
Numatomas pelnas 9.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Federiko Čina - Alexandre Muller, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! nor4etod, kurio ODI parametras -49.09 statymui 10 su -108 šansu Federiko Čina Home Away rinkoje. Tai gali būti 9.3 labai pelninga.

nor4etod
nor4etod
Klasifikacija: 1673/1664
ODI: -49.09
Home Away
-108 for Federiko Čina
10/10
Numatomas pelnas 9.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Federiko Čina vs Alexandre Muller

Kokį rezultatą Federiko Čina vs Alexandre Muller prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Federiko Čina rinkoje Home Away, su koeficientu -108 ir statoma suma 10, pateikta nor4etod.

Home Away
-108 for Federiko Čina
10/10
Numatomas pelnas 9.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Federiko Čina vs Alexandre Muller rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Federiko Čina pergalė (koeficientas -108). Tuo tarpu Alexandre Muller pergalė (-106) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Federiko Čina vs Alexandre Muller Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -108 Federiko Čina (Home Away)
Žaisk atsakingai