25.09.2026 09:55 • World • Modus Super Series 2026

Skot Vindėr - Johnny Haines Prognozės ir Statymų Patarimai

Skot Vindėr prieš Johnny Haines vyksta 09:55 25.09.2026

Skot Vindėr
—
Johnny Haines

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Skot Vindėr ir Johnny Haines lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Johnny Haines“, o tikimybė yra -263 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Johnny Haines
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Skot Vindėr - Johnny Haines pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1769) prognozuoja 3.8 pelną, statydamas 10 Johnny Haines (-263) Home Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1769/1664
Pelnas: -27008.1
Home Away
-263 for Johnny Haines
10/10
Numatomas pelnas 3.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Skot Vindėr - Johnny Haines pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.15% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.8 pelno, statant 10 Johnny Haines (-263) Home Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1290/1664
Yield: -19.15%
Home Away
-263 for Johnny Haines
10/10
Numatomas pelnas 3.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Skot Vindėr - Johnny Haines, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -29942.3 statymui 10 su -263 šansu Johnny Haines Home Away rinkoje. Tai gali būti 3.8 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1767/1664
ODI: -29942.3
Home Away
-263 for Johnny Haines
10/10
Numatomas pelnas 3.80

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Skot Vindėr vs Johnny Haines

Kokį rezultatą Skot Vindėr vs Johnny Haines prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Johnny Haines rinkoje Home Away, su koeficientu -263 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Away
-263 for Johnny Haines
10/10
Numatomas pelnas 3.80

Skot Vindėr vs Johnny Haines Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -263 Johnny Haines (Home Away)
Žaisk atsakingai