25.09.2026 01:00 • China • ATP Chengdu 2026

Vit Kopriva - Denisas Šapovalovas Prognozės ir Statymų Patarimai

Vit Kopriva prieš Denisas Šapovalovas vyksta 01:00 25.09.2026

Vit Kopriva
—
Denisas Šapovalovas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Vit Kopriva ir Denisas Šapovalovas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Denisas Šapovalovas“, o tikimybė yra -455 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Denisas Šapovalovas
50%
1 iš visų 2 tipsterių
Over/Under 19
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Vit Kopriva - Denisas Šapovalovas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Lickitung (bendrame pelne užima 6) prognozuoja 27.36 pelną, statydamas 8 Vit Kopriva (+342) Home Away statyme. Kita vertus, Geli_magrinho (reitingas 1719) duoda tipsterio patarimą dėl -250 Over (Over/Under 19), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 4.0 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1744 šį sezoną), mich81 apskaičiavo, kad 2.2 gaus pelną, statydamas 10 -455 už Denisas Šapovalovas Home Away rinkoje.

Lickitung
Lickitung
Klasifikacija: 6/1660
Pelnas: 339.99
Home Away
+342 for Vit Kopriva
8/10
Numatomas pelnas 27.36
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Klasifikacija: 1719/1660
Pelnas: -1362.6
Over/Under 19
-250 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.00
mich81
mich81
Klasifikacija: 1744/1660
Pelnas: -2766.53
Home Away
-455 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 2.20

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Vit Kopriva - Denisas Šapovalovas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Lickitung (su 7.21% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 27.36 pelno, statant 8 Vit Kopriva (+342) Home Away rinkoje. Tada yra mich81 su -3.71% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Denisas Šapovalovas (-455) Home Away. Numatomas pelnas yra 2.2. Geli_magrinho (-5.4% derlius) pasirinko -250 Over Over/Under 19 rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 4.0 pelno.

Lickitung
Lickitung
Klasifikacija: 329/1660
Yield: 7.21%
Home Away
+342 for Vit Kopriva
8/10
Numatomas pelnas 27.36
mich81
mich81
Klasifikacija: 744/1660
Yield: -3.71%
Home Away
-455 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 2.20
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Klasifikacija: 854/1660
Yield: -5.4%
Over/Under 19
-250 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Vit Kopriva - Denisas Šapovalovas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! mich81, kurio ODI parametras 453.55 statymui 10 su -455 šansu Denisas Šapovalovas Home Away rinkoje. Tai gali būti 2.2 labai pelninga. Lickitung (ODI: 78.1) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 27.36 pelną, statydami 8 Vit Kopriva (+342) Home Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -316.4), Geli_magrinho renkasi Over/Under 19 rinką su 10, su -250 koeficientu Over, įvertinęs 4.0 pelną.

mich81
mich81
Klasifikacija: 19/1660
ODI: 453.55
Home Away
-455 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 2.20
Lickitung
Lickitung
Klasifikacija: 67/1660
ODI: 78.1
Home Away
+342 for Vit Kopriva
8/10
Numatomas pelnas 27.36
Geli_magrinho
Geli_magrinho
Klasifikacija: 1721/1660
ODI: -316.4
Over/Under 19
-250 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Vit Kopriva vs Denisas Šapovalovas

Kokį rezultatą Vit Kopriva vs Denisas Šapovalovas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Vit Kopriva rinkoje Home Away, su koeficientu +342 ir statoma suma 8, pateikta Lickitung. Statymas už Over (-250) rinkoje Over/Under 19 su statoma suma 10 iš Geli_magrinho – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Denisas Šapovalovas rinkoje Home Away, už kurį mich81 stato 10 su koeficientu -455.

Home Away
+342 for Vit Kopriva
8/10
Numatomas pelnas 27.36
Over/Under 19
-250 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.00
Home Away
-455 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 2.20

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Vit Kopriva vs Denisas Šapovalovas rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 50% balsų, yra Denisas Šapovalovas pergalė (koeficientas -455). Tuo tarpu Vit Kopriva pergalė (+342) surinko 50% balsų.

1 50%
2 50%

Vit Kopriva vs Denisas Šapovalovas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +342 Vit Kopriva (Home Away)
Tip 2:
Šansai -250 Over (Over/Under 19)
Žaisk atsakingai