25.10.2026 07:00 • Spain • Primera Federacion 2026/2027

Atletico Madrid B - Real Jaen CF Prognozės ir Statymų Patarimai

Atletico Madrid B prieš Real Jaen CF vyksta 07:00 25.10.2026

Atletico Madrid B
Atletico Madrid B
—
Real Jaen CF
Real Jaen CF

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Atletico Madrid B ir Real Jaen CF lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (0.25)“ ir numatomas rezultatas „Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw“, o tikimybė yra -323 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Both Teams To Score
Yes
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (0.25)
Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Atletico Madrid B - Real Jaen CF pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris metakal142536 (bendrame pelne užima 1787) prognozuoja 6.4 pelną, statydamas 10 Yes (-156) Both Teams To Score statyme. Kita vertus, szem55 (reitingas 2044) duoda tipsterio patarimą dėl -323 Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25)), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 3.1 pelną.

metakal142536
metakal142536
Klasifikacija: 1787/1985
Pelnas: -234.12
Both Teams To Score
-156 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.40
szem55
szem55
Klasifikacija: 2044/1985
Pelnas: -1305.56
Asian Handicap (0.25)
-323 for Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Atletico Madrid B - Real Jaen CF pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, szem55 (su -6.52% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.1 pelno, statant 10 Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw (-323) Asian Handicap (0.25) rinkoje. Tada yra metakal142536 su -8.15% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Yes (-156) Both Teams To Score. Numatomas pelnas yra 6.4.

szem55
szem55
Klasifikacija: 1116/1985
Yield: -6.52%
Asian Handicap (0.25)
-323 for Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10
metakal142536
metakal142536
Klasifikacija: 1200/1985
Yield: -8.15%
Both Teams To Score
-156 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Atletico Madrid B - Real Jaen CF, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! metakal142536, kurio ODI parametras 9.44 statymui 10 su -156 šansu Yes Both Teams To Score rinkoje. Tai gali būti 6.4 labai pelninga. szem55 (ODI: -46.93) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 3.1 pelną, statydami 10 Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw (-323) Asian Handicap (0.25) statyme.

metakal142536
metakal142536
Klasifikacija: 241/1985
ODI: 9.44
Both Teams To Score
-156 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.40
szem55
szem55
Klasifikacija: 1977/1985
ODI: -46.93
Asian Handicap (0.25)
-323 for Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Atletico Madrid B vs Real Jaen CF

Kokį rezultatą Atletico Madrid B vs Real Jaen CF prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Yes rinkoje Both Teams To Score, su koeficientu -156 ir statoma suma 10, pateikta metakal142536. Statymas už Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw (-323) rinkoje Asian Handicap (0.25) su statoma suma 10 iš szem55 – dar vienas DI favoritas.

Both Teams To Score
-156 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.40
Asian Handicap (0.25)
-323 for Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Atletico Madrid B vs Real Jaen CF Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -156 Yes (Both Teams To Score)
Tip 2:
Šansai -323 Atletico Madrid B (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Žaisk atsakingai