21.09.2026 13:00 Sweden Division 1 2026

Vasalunds/Essinge IF - Assyriska Föreningen Prognozės ir Statymų Patarimai

Vasalunds/Essinge IF prieš Assyriska Föreningen vyksta 13:00 21.09.2026

Vasalunds/Essinge IF
Vasalunds/Essinge IF
Assyriska Foreningen
Assyriska Föreningen

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Vasalunds/Essinge IF ir Assyriska Föreningen lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Assyriska Föreningen“, o tikimybė yra +106 iš 3 iš 4 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Assyriska Föreningen
75%
3 iš visų 4 tipsterių
Over/Under 2.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Vasalunds/Essinge IF - Assyriska Föreningen pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Pongo Pigmeus (bendrame pelne užima 42) prognozuoja 5.1 pelną, statydamas 10 Over (-196) Over/Under 2.5 statyme. Kita vertus, Graceto (reitingas 123) duoda tipsterio patarimą dėl +108 Vasalunds/Essinge IF (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 10.8 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1501 šį sezoną), ALEXE Kim apskaičiavo, kad 17.3 gaus pelną, statydamas 10 +173 už Assyriska Föreningen Home Draw Away rinkoje.

Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Klasifikacija: 42/1632
Pelnas: 117.53
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Graceto
Graceto
Klasifikacija: 123/1632
Pelnas: 51.82
Home Draw Away
+108 for Vasalunds/Essinge IF
10/10
Numatomas pelnas 10.80
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Klasifikacija: 1501/1632
Pelnas: -266.92
Home Draw Away
+173 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 17.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1615/1632
Pelnas: -545.66
Home Draw Away
+181 for Assyriska Föreningen
9/10
Numatomas pelnas 16.29
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1720/1632
Pelnas: -24264.9
Home Draw Away
+106 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 10.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Vasalunds/Essinge IF - Assyriska Föreningen pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Graceto (su 5.94% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 10.8 pelno, statant 10 Vasalunds/Essinge IF (+108) Home Draw Away rinkoje. Tada yra Pongo Pigmeus su 3.18% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Over (-196) Over/Under 2.5. Numatomas pelnas yra 5.1. ALEXE Kim (-4.69% derlius) pasirinko +173 Assyriska Föreningen Home Draw Away rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 17.3 pelno.

Graceto
Graceto
Klasifikacija: 356/1632
Yield: 5.94%
Home Draw Away
+108 for Vasalunds/Essinge IF
10/10
Numatomas pelnas 10.80
Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Klasifikacija: 421/1632
Yield: 3.18%
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Klasifikacija: 793/1632
Yield: -4.69%
Home Draw Away
+173 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 17.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1022/1632
Yield: -9.14%
Home Draw Away
+181 for Assyriska Föreningen
9/10
Numatomas pelnas 16.29
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1249/1632
Yield: -18.87%
Home Draw Away
+106 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 10.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Vasalunds/Essinge IF - Assyriska Föreningen, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Graceto , kurio ODI parametras 1.73 statymui 10 su +108 šansu Vasalunds/Essinge IF Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 10.8 labai pelninga. Pongo Pigmeus (ODI: -0.07) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 5.1 pelną, statydami 10 Over (-196) Over/Under 2.5 statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -13.0), ALEXE Kim renkasi Home Draw Away rinką su 10, su +173 koeficientu Assyriska Föreningen, įvertinęs 17.3 pelną.

Graceto
Graceto
Klasifikacija: 345/1632
ODI: 1.73
Home Draw Away
+108 for Vasalunds/Essinge IF
10/10
Numatomas pelnas 10.80
Pongo Pigmeus
Pongo Pigmeus
Klasifikacija: 944/1632
ODI: -0.07
Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
ALEXE Kim
ALEXE Kim
Klasifikacija: 1538/1632
ODI: -13.0
Home Draw Away
+173 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 17.30
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1641/1632
ODI: -66.36
Home Draw Away
+181 for Assyriska Föreningen
9/10
Numatomas pelnas 16.29
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1718/1632
ODI: -27216.8
Home Draw Away
+106 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 10.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Vasalunds/Essinge IF vs Assyriska Föreningen

Kokį rezultatą Vasalunds/Essinge IF vs Assyriska Föreningen prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 2.5, su koeficientu -196 ir statoma suma 10, pateikta Pongo Pigmeus. Statymas už Vasalunds/Essinge IF (+108) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10Graceto – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Assyriska Föreningen rinkoje Home Draw Away, už kurį ALEXE Kim stato 10 su koeficientu +173.

Over/Under 2.5
-196 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.10
Home Draw Away
+108 for Vasalunds/Essinge IF
10/10
Numatomas pelnas 10.80
Home Draw Away
+173 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 17.30
Home Draw Away
+181 for Assyriska Föreningen
9/10
Numatomas pelnas 16.29
Home Draw Away
+106 for Assyriska Föreningen
10/10
Numatomas pelnas 10.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Vasalunds/Essinge IF vs Assyriska Föreningen rungtynių. Geriausias spėjimas su 75% balsų yra laimėjimas Assyriska Föreningen (+106 šansai). Laimėjimas Vasalunds/Essinge IF (+108) surinko 25% balsų,kai 0% numatomos lygiosios (+238).

1 25%
X 0%
2 75%

Vasalunds/Essinge IF vs Assyriska Föreningen Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -196 Over (Over/Under 2.5)
Tip 2:
Šansai +108 Vasalunds/Essinge IF (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai