Įvykis vyksta
29.08.2026 10:00 Iceland 1. Deild 2026

UMF Grindavikas - HK Kopavoguras Prognozės ir Statymų Patarimai

UMF Grindavikas prieš HK Kopavoguras vyksta 10:00 29.08.2026

UMF Grindavik
UMF Grindavikas
HK Kópavogur
HK Kopavoguras

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius UMF Grindavikas ir HK Kopavoguras lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away, 1st Half“ ir numatomas rezultatas „UMF Grindavikas“, o tikimybė yra +190 iš 1 iš 1 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (0.25)“ su „UMF Grindavikas (+0.25), money back on draw“ rezultatu (šansai -128) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 1.5
Over
50%
1 iš visų 2 tipsterių
Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
2 iš visų 2 tipsterių
Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
2 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti UMF Grindavikas - HK Kopavoguras pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris pulpfiction12 (bendrame pelne užima 4) prognozuoja 21.68 pelną, statydamas 8 Over (+271) Over/Under 2.5, 1st Half statyme. Kita vertus, pekkatartu (reitingas 27) duoda tipsterio patarimą dėl +352 Over (Over/Under 5.5), sumokėdamas 8, kad gautumėte apskaičiuotą 28.16 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (84 šį sezoną), Njoro💯%✔️ apskaičiavo, kad 39.36 gaus pelną, statydamas 6 +656 už Over Over/Under 6 rinkoje.

pulpfiction12
pulpfiction12
Klasifikacija: 4/1322
Pelnas: 365.2
Over/Under 2.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68
pekkatartu
Klasifikacija: 27/1322
Pelnas: 164.32
Over/Under 5.5
+352 for Over
8/10
Numatomas pelnas 28.16
Njoro💯%✔️
Njoro💯%✔️
Klasifikacija: 84/1322
Pelnas: 80.6
Over/Under 6
+656 for Over
6/10
Numatomas pelnas 39.36
shans2019
shans2019
Klasifikacija: 112/1322
Pelnas: 67.06
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Numatomas pelnas 3.00
G-Zeven
G-Zeven
Klasifikacija: 760/1322
Pelnas: -13.55
Asian Handicap (0.25)
-128 for UMF Grindavikas (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 7.80
1 2 3

JohnnyBet lažybų patarimai dėl UMF Grindavikas - HK Kopavoguras pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, pekkatartu (su 7.46% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 28.16 pelno, statant 8 Over (+352) Over/Under 5.5 rinkoje. Tada yra pulpfiction12 su 4.41% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 8 statymu už Over (+271) Over/Under 2.5, 1st Half. Numatomas pelnas yra 21.68. Njoro💯%✔️ (1.54% derlius) pasirinko +656 Over Over/Under 6 rinkoje. Statymas 6, jei bus teisinga, atneš 39.36 pelno.

pekkatartu
Klasifikacija: 273/1322
Yield: 7.46%
Over/Under 5.5
+352 for Over
8/10
Numatomas pelnas 28.16
pulpfiction12
pulpfiction12
Klasifikacija: 335/1322
Yield: 4.41%
Over/Under 2.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68
Njoro💯%✔️
Njoro💯%✔️
Klasifikacija: 422/1322
Yield: 1.54%
Over/Under 6
+656 for Over
6/10
Numatomas pelnas 39.36
shans2019
shans2019
Klasifikacija: 443/1322
Yield: 1.04%
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Numatomas pelnas 3.00
G-Zeven
G-Zeven
Klasifikacija: 501/1322
Yield: -0.49%
Asian Handicap (0.25)
-128 for UMF Grindavikas (+0.25), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 7.80
1 2 3

JohnnyBet lažybų patarimai dėl UMF Grindavikas - HK Kopavoguras, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Rafal, kurio ODI parametras 1043.99 statymui 8 su +304 šansu Over Over/Under 2.5, 1st Half rinkoje. Tai gali būti 24.32 labai pelninga. pulpfiction12 (ODI: 659.64) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 21.68 pelną, statydami 8 Over (+271) Over/Under 2.5, 1st Half statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: 418.32), Njoro💯%✔️ renkasi Over/Under 6 rinką su 6, su +656 koeficientu Over, įvertinęs 39.36 pelną.

Rafal
Rafal
Klasifikacija: 5/1322
ODI: 1043.99
Over/Under 2.5, 1st Half
+304 for Over
8/10
Numatomas pelnas 24.32
pulpfiction12
pulpfiction12
Klasifikacija: 8/1322
ODI: 659.64
Over/Under 2.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68
Njoro💯%✔️
Njoro💯%✔️
Klasifikacija: 15/1322
ODI: 418.32
Over/Under 6
+656 for Over
6/10
Numatomas pelnas 39.36
CosminM
CosminM
Klasifikacija: 23/1322
ODI: 265.8
Home Draw Away, 1st Half
+190 for UMF Grindavikas
10/10
Numatomas pelnas 19.00
Onze11
Onze11
Klasifikacija: 25/1322
ODI: 250.65
Over/Under 1.5
+791 for Under
6/10
Numatomas pelnas 47.46
1 2 3

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms UMF Grindavikas vs HK Kopavoguras

Kokį rezultatą UMF Grindavikas vs HK Kopavoguras prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už UMF Grindavikas rinkoje Home Draw Away, 1st Half, su koeficientu +190 ir statoma suma 10, pateikta CosminM. Statymas už Over (+271) rinkoje Over/Under 2.5, 1st Half su statoma suma 8pulpfiction12 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Over rinkoje Over/Under 5.5, už kurį pekkatartu stato 8 su koeficientu +352.

Home Draw Away, 1st Half
+190 for UMF Grindavikas
10/10
Numatomas pelnas 19.00
Over/Under 2.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68
Over/Under 5.5
+352 for Over
8/10
Numatomas pelnas 28.16
Over/Under 6
+656 for Over
6/10
Numatomas pelnas 39.36
Over/Under 2.5
-333 for Over
10/10
Numatomas pelnas 3.00
1 2 3

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių UMF Grindavikas vs HK Kopavoguras rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+304 šansai). UMF Grindavikas laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja HK Kopavoguras laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

UMF Grindavikas vs HK Kopavoguras Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +271 Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tip 2:
Šansai -128 UMF Grindavikas (+0.25), money back on draw (Asian Handicap (0.25))
Žaisk atsakingai