29.08.2026 12:00 Italy Serie C 2026/2027

ASD Torres - Sambenedettese Prognozės ir Statymų Patarimai

ASD Torres prieš Sambenedettese vyksta 12:00 29.08.2026

ASD Torres
ASD Torres
Sambenedettese
Sambenedettese

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 1.5, 1st Half
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Over/Under 0.5, 1st Half
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti ASD Torres - Sambenedettese pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris M.Krapka (bendrame pelne užima 80) prognozuoja 5.3 pelną, statydamas 10 Over (-189) Over/Under 0.5, 1st Half statyme. Kita vertus, KrólSzamanów (reitingas 1451) duoda tipsterio patarimą dėl +271 Over (Over/Under 1.5, 1st Half), sumokėdamas 8, kad gautumėte apskaičiuotą 21.68 pelną.

M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 80/1322
Pelnas: 85.12
Over/Under 0.5, 1st Half
-189 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.30
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Klasifikacija: 1451/1322
Pelnas: -778.39
Over/Under 1.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68

JohnnyBet lažybų patarimai dėl ASD Torres - Sambenedettese pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, M.Krapka (su 2.12% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 5.3 pelno, statant 10 Over (-189) Over/Under 0.5, 1st Half rinkoje. Tada yra KrólSzamanów su -2.83% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 8 statymu už Over (+271) Over/Under 1.5, 1st Half. Numatomas pelnas yra 21.68.

M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 403/1322
Yield: 2.12%
Over/Under 0.5, 1st Half
-189 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.30
KrólSzamanów
KrólSzamanów
Klasifikacija: 610/1322
Yield: -2.83%
Over/Under 1.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68

JohnnyBet lažybų patarimai dėl ASD Torres - Sambenedettese, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! KrólSzamanów, kurio ODI parametras 1691.97 statymui 8 su +271 šansu Over Over/Under 1.5, 1st Half rinkoje. Tai gali būti 21.68 labai pelninga. M.Krapka (ODI: -3.29) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 5.3 pelną, statydami 10 Over (-189) Over/Under 0.5, 1st Half statyme.

KrólSzamanów
KrólSzamanów
Klasifikacija: 1/1322
ODI: 1691.97
Over/Under 1.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68
M.Krapka
M.Krapka
Klasifikacija: 1231/1322
ODI: -3.29
Over/Under 0.5, 1st Half
-189 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms ASD Torres vs Sambenedettese

Kokį rezultatą ASD Torres vs Sambenedettese prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 0.5, 1st Half, su koeficientu -189 ir statoma suma 10, pateikta M.Krapka. Statymas už Over (+271) rinkoje Over/Under 1.5, 1st Half su statoma suma 8KrólSzamanów – dar vienas DI favoritas.

Over/Under 0.5, 1st Half
-189 for Over
10/10
Numatomas pelnas 5.30
Over/Under 1.5, 1st Half
+271 for Over
8/10
Numatomas pelnas 21.68

ASD Torres vs Sambenedettese Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -189 Over (Over/Under 0.5, 1st Half)
Žaisk atsakingai