01.08.2026 21:30 Panama LPF 2026

Tauro FC - UMECIT Prognozės ir Statymų Patarimai

Tauro FC prieš UMECIT vyksta 21:30 01.08.2026

Tauro F.C.
Tauro FC
UMECIT
UMECIT

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Tauro FC ir UMECIT lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Tauro FC“, o tikimybė yra +165 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Tauro FC
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Tauro FC - UMECIT pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1) prognozuoja 16.5 pelną, statydamas 10 Tauro FC (+165) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1/233
Pelnas: 0.0
Home Draw Away
+165 for Tauro FC
10/10
Numatomas pelnas 16.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Tauro FC - UMECIT pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su 0.0% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 16.5 pelno, statant 10 Tauro FC (+165) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1/233
Yield: 0.0%
Home Draw Away
+165 for Tauro FC
10/10
Numatomas pelnas 16.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Tauro FC - UMECIT, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras 0.0 statymui 10 su +165 šansu Tauro FC Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 16.5 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1/233
ODI: 0.0
Home Draw Away
+165 for Tauro FC
10/10
Numatomas pelnas 16.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Tauro FC vs UMECIT

Kokį rezultatą Tauro FC vs UMECIT prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Tauro FC rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +165 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
+165 for Tauro FC
10/10
Numatomas pelnas 16.50

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Tauro FC vs UMECIT rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra Tauro FC laimėjimas (prognozė +165). Tuo tarpu UMECIT (+137) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+219).

1 100%
X 0%
2 0%

Tauro FC vs UMECIT Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +165 Tauro FC (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai