04.07.2026 10:00 World Friendly Club Matches 2026 (Possible Format Change)

SC Rheindorf Altach - FC Heidenheim Prognozės ir Statymų Patarimai

SC Rheindorf Altach prieš FC Heidenheim vyksta 10:00 04.07.2026

SC Rheindorf Altach
SC Rheindorf Altach
1. FC Heidenheim 1846
FC Heidenheim

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 1.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti SC Rheindorf Altach - FC Heidenheim pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris nauritis (bendrame pelne užima 77) prognozuoja 1.5 pelną, statydamas 10 Over (-667) Over/Under 1.5 statyme.

nauritis
nauritis
Klasifikacija: 77/1829
Pelnas: 87.0
Over/Under 1.5
-667 for Over
10/10
Numatomas pelnas 1.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl SC Rheindorf Altach - FC Heidenheim pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, nauritis (su 7.7% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 1.5 pelno, statant 10 Over (-667) Over/Under 1.5 rinkoje.

nauritis
nauritis
Klasifikacija: 457/1829
Yield: 7.7%
Over/Under 1.5
-667 for Over
10/10
Numatomas pelnas 1.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl SC Rheindorf Altach - FC Heidenheim, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! nauritis, kurio ODI parametras 2.02 statymui 10 su -667 šansu Over Over/Under 1.5 rinkoje. Tai gali būti 1.5 labai pelninga.

nauritis
nauritis
Klasifikacija: 362/1829
ODI: 2.02
Over/Under 1.5
-667 for Over
10/10
Numatomas pelnas 1.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms SC Rheindorf Altach vs FC Heidenheim

Kokį rezultatą SC Rheindorf Altach vs FC Heidenheim prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 1.5, su koeficientu -667 ir statoma suma 10, pateikta nauritis.

Over/Under 1.5
-667 for Over
10/10
Numatomas pelnas 1.50

SC Rheindorf Altach vs FC Heidenheim Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -667 Over (Over/Under 1.5)
Žaisk atsakingai