28.07.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Samsung Lions - Kia Tigers Prognozės ir Statymų Patarimai

Samsung Lions prieš Kia Tigers vyksta 05:30 28.07.2026

Samsung Lions
Kia Tigers

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Samsung Lions ir Kia Tigers lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Kia Tigers“, o tikimybė yra -133 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Kia Tigers
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Samsung Lions - Kia Tigers pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 2157) prognozuoja 7.5 pelną, statydamas 10 Kia Tigers (-133) Home Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2157/2009
Pelnas: -1269.79
Home Away
-133 for Kia Tigers
10/10
Numatomas pelnas 7.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Samsung Lions - Kia Tigers pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -12.3% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 7.5 pelno, statant 10 Kia Tigers (-133) Home Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1226/2009
Yield: -12.3%
Home Away
-133 for Kia Tigers
10/10
Numatomas pelnas 7.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Samsung Lions - Kia Tigers, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -237.17 statymui 10 su -133 šansu Kia Tigers Home Away rinkoje. Tai gali būti 7.5 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2162/2009
ODI: -237.17
Home Away
-133 for Kia Tigers
10/10
Numatomas pelnas 7.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Samsung Lions vs Kia Tigers

Kokį rezultatą Samsung Lions vs Kia Tigers prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Kia Tigers rinkoje Home Away, su koeficientu -133 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Away
-133 for Kia Tigers
10/10
Numatomas pelnas 7.50

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Samsung Lions vs Kia Tigers rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Kia Tigers pergalė (koeficientas -133). Tuo tarpu Samsung Lions pergalė (+114) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Samsung Lions vs Kia Tigers Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -133 Kia Tigers (Home Away)
Žaisk atsakingai