29.07.2026 14:15 Europe UEFA Champions League 2026/2027

SK Slovan Bratislava - FC Iberia Prognozės ir Statymų Patarimai

SK Slovan Bratislava prieš FC Iberia vyksta 14:15 29.07.2026

SK Slovan Bratislava
SK Slovan Bratislava
Saburtalo
FC Iberia

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius SK Slovan Bratislava ir FC Iberia lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „SK Slovan Bratislava“, o tikimybė yra -294 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
SK Slovan Bratislava
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti SK Slovan Bratislava - FC Iberia pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris pawros (bendrame pelne užima 1160) prognozuoja 3.4 pelną, statydamas 10 SK Slovan Bratislava (-294) Home Draw Away statyme.

pawros
pawros
Klasifikacija: 1160/2008
Pelnas: -14.87
Home Draw Away
-294 for SK Slovan Bratislava
10/10
Numatomas pelnas 3.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl SK Slovan Bratislava - FC Iberia pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, pawros (su -1.11% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.4 pelno, statant 10 SK Slovan Bratislava (-294) Home Draw Away rinkoje.

pawros
pawros
Klasifikacija: 693/2008
Yield: -1.11%
Home Draw Away
-294 for SK Slovan Bratislava
10/10
Numatomas pelnas 3.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl SK Slovan Bratislava - FC Iberia, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! pawros, kurio ODI parametras -5.06 statymui 10 su -294 šansu SK Slovan Bratislava Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 3.4 labai pelninga.

pawros
pawros
Klasifikacija: 1914/2008
ODI: -5.06
Home Draw Away
-294 for SK Slovan Bratislava
10/10
Numatomas pelnas 3.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms SK Slovan Bratislava vs FC Iberia

Kokį rezultatą SK Slovan Bratislava vs FC Iberia prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už SK Slovan Bratislava rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -294 ir statoma suma 10, pateikta pawros.

Home Draw Away
-294 for SK Slovan Bratislava
10/10
Numatomas pelnas 3.40

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių SK Slovan Bratislava vs FC Iberia rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra SK Slovan Bratislava laimėjimas (prognozė -294). Tuo tarpu FC Iberia (+741) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+466).

1 100%
X 0%
2 0%

SK Slovan Bratislava vs FC Iberia Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -294 SK Slovan Bratislava (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai