24.08.2026 16:30 Colombia Primera B 2026

Real Santander - Independiente Yumbo Prognozės ir Statymų Patarimai

Real Santander prieš Independiente Yumbo vyksta 16:30 24.08.2026

Real Santander
Real Santander
Independiente Yumbo

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Both Teams To Score
No
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Real Santander - Independiente Yumbo pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Veselin09 (bendrame pelne užima 134) prognozuoja 9.9 pelną, statydamas 10 No (-101) Both Teams To Score statyme.

Veselin09
Klasifikacija: 134/1238
Pelnas: 41.22
Both Teams To Score
-101 for No
10/10
Numatomas pelnas 9.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Real Santander - Independiente Yumbo pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Veselin09 (su 4.03% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 9.9 pelno, statant 10 No (-101) Both Teams To Score rinkoje.

Veselin09
Klasifikacija: 297/1238
Yield: 4.03%
Both Teams To Score
-101 for No
10/10
Numatomas pelnas 9.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Real Santander - Independiente Yumbo, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Veselin09, kurio ODI parametras -6.3 statymui 10 su -101 šansu No Both Teams To Score rinkoje. Tai gali būti 9.9 labai pelninga.

Veselin09
Klasifikacija: 1218/1238
ODI: -6.3
Both Teams To Score
-101 for No
10/10
Numatomas pelnas 9.90

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Real Santander vs Independiente Yumbo

Kokį rezultatą Real Santander vs Independiente Yumbo prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už No rinkoje Both Teams To Score, su koeficientu -101 ir statoma suma 10, pateikta Veselin09.

Both Teams To Score
-101 for No
10/10
Numatomas pelnas 9.90

Real Santander vs Independiente Yumbo Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -101 No (Both Teams To Score)
Žaisk atsakingai