24.08.2026 13:20 United States US Open Women, Qualifications 2026

Mia Ristić - Ajana Akli Prognozės ir Statymų Patarimai

Mia Ristić prieš Ajana Akli vyksta 13:20 24.08.2026

Mia Ristić
Ajana Akli

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Mia Ristić ir Ajana Akli lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Ajana Akli“, o tikimybė yra +106 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Ajana Akli
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Mia Ristić - Ajana Akli pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris kab1t0 (bendrame pelne užima 588) prognozuoja 9.0 pelną, statydamas 10 Mia Ristić (-111) Home Away statyme. Kita vertus, Noizyfoxxx (reitingas 1205) duoda tipsterio patarimą dėl +106 Ajana Akli (Home Away), sumokėdamas 4, kad gautumėte apskaičiuotą 4.24 pelną.

kab1t0
Klasifikacija: 588/1239
Pelnas: -6.7
Home Away
-111 for Mia Ristić
10/10
Numatomas pelnas 9.00
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1205/1239
Pelnas: -178.11
Home Away
+106 for Ajana Akli
4/10
Numatomas pelnas 4.24

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Mia Ristić - Ajana Akli pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, kab1t0 (su -0.29% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 9.0 pelno, statant 10 Mia Ristić (-111) Home Away rinkoje. Tada yra Noizyfoxxx su -10.85% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 4 statymu už Ajana Akli (+106) Home Away. Numatomas pelnas yra 4.24.

kab1t0
Klasifikacija: 431/1239
Yield: -0.29%
Home Away
-111 for Mia Ristić
10/10
Numatomas pelnas 9.00
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 835/1239
Yield: -10.85%
Home Away
+106 for Ajana Akli
4/10
Numatomas pelnas 4.24

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Mia Ristić - Ajana Akli, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! kab1t0, kurio ODI parametras 3.74 statymui 10 su -111 šansu Mia Ristić Home Away rinkoje. Tai gali būti 9.0 labai pelninga. Noizyfoxxx (ODI: -16.89) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 4.24 pelną, statydami 4 Ajana Akli (+106) Home Away statyme.

kab1t0
Klasifikacija: 235/1239
ODI: 3.74
Home Away
-111 for Mia Ristić
10/10
Numatomas pelnas 9.00
Noizyfoxxx
Noizyfoxxx
Klasifikacija: 1286/1239
ODI: -16.89
Home Away
+106 for Ajana Akli
4/10
Numatomas pelnas 4.24

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Mia Ristić vs Ajana Akli

Kokį rezultatą Mia Ristić vs Ajana Akli prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Ajana Akli rinkoje Home Away, su koeficientu +106 ir statoma suma 4, pateikta Noizyfoxxx. Statymas už Mia Ristić (-111) rinkoje Home Away su statoma suma 10kab1t0 – dar vienas DI favoritas.

Home Away
+106 for Ajana Akli
4/10
Numatomas pelnas 4.24
Home Away
-111 for Mia Ristić
10/10
Numatomas pelnas 9.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Mia Ristić vs Ajana Akli rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 50% balsų, yra Ajana Akli pergalė (koeficientas +106). Tuo tarpu Mia Ristić pergalė (-111) surinko 50% balsų.

1 50%
2 50%

Mia Ristić vs Ajana Akli Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -111 Mia Ristić (Home Away)
Žaisk atsakingai