21.10.2026 11:30 • Finland • Korisliiga 2026/2027

Pyrintö Tamperė - Kataja Basket Prognozės ir Statymų Patarimai

Pyrintö Tamperė prieš Kataja Basket vyksta 11:30 21.10.2026

Pyrintö Tamperė
—
Kataja Basket

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Pyrintö Tamperė ir Kataja Basket lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Kataja Basket“, o tikimybė yra -112 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 169.5
Under
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Home Away
Kataja Basket
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Pyrintö Tamperė - Kataja Basket pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris faro2013 (bendrame pelne užima 2026) prognozuoja 8.9 pelną, statydamas 10 Kataja Basket (-112) Home Away statyme.

faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2026/1932
Pelnas: -3738.92
Home Away
-112 for Kataja Basket
10/10
Numatomas pelnas 8.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2026/1932
Pelnas: -3738.92
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Pyrintö Tamperė - Kataja Basket pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, faro2013 (su -3.89% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.9 pelno, statant 10 Kataja Basket (-112) Home Away rinkoje.

faro2013
faro2013
Klasifikacija: 909/1932
Yield: -3.89%
Home Away
-112 for Kataja Basket
10/10
Numatomas pelnas 8.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 909/1932
Yield: -3.89%
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Pyrintö Tamperė - Kataja Basket, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! faro2013, kurio ODI parametras -1690.84 statymui 10 su -112 šansu Kataja Basket Home Away rinkoje. Tai gali būti 8.9 labai pelninga.

faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2017/1932
ODI: -1690.84
Home Away
-112 for Kataja Basket
10/10
Numatomas pelnas 8.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2017/1932
ODI: -1690.84
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Pyrintö Tamperė vs Kataja Basket

Kokį rezultatą Pyrintö Tamperė vs Kataja Basket prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Kataja Basket rinkoje Home Away, su koeficientu -112 ir statoma suma 10, pateikta faro2013.

Home Away
-112 for Kataja Basket
10/10
Numatomas pelnas 8.90
Over/Under 169.5
-116 for Under
10/10
Numatomas pelnas 8.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Pyrintö Tamperė vs Kataja Basket rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Kataja Basket pergalė (koeficientas -112). Tuo tarpu Pyrintö Tamperė pergalė (-112) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Pyrintö Tamperė vs Kataja Basket Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -112 Kataja Basket (Home Away)
Tip 2:
Šansai -116 Under (Over/Under 169.5)
Žaisk atsakingai