22.09.2026 14:00 England EFL Trophy 2026/2027

Plymouth Argyle FC - Crystal Palace U21 Prognozės ir Statymų Patarimai

Plymouth Argyle FC prieš Crystal Palace U21 vyksta 14:00 22.09.2026

Plymouth Argyle FC
Plymouth Argyle FC
Crystal Palace U21
Crystal Palace U21

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Plymouth Argyle FC ir Crystal Palace U21 lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (-1)“ ir numatomas rezultatas „Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw“, o tikimybė yra -238 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 3
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (-1)
Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Plymouth Argyle FC - Crystal Palace U21 pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris AandN (bendrame pelne užima 1561) prognozuoja 4.2 pelną, statydamas 10 Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw (-238) Asian Handicap (-1) statyme.

AandN
AandN
Klasifikacija: 1561/1632
Pelnas: -396.9
Asian Handicap (-1)
-238 for Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 4.20
AandN
AandN
Klasifikacija: 1561/1632
Pelnas: -396.9
Over/Under 3
-227 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Plymouth Argyle FC - Crystal Palace U21 pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, AandN (su -1.65% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 4.2 pelno, statant 10 Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw (-238) Asian Handicap (-1) rinkoje.

AandN
AandN
Klasifikacija: 611/1632
Yield: -1.65%
Asian Handicap (-1)
-238 for Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 4.20
AandN
AandN
Klasifikacija: 611/1632
Yield: -1.65%
Over/Under 3
-227 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Plymouth Argyle FC - Crystal Palace U21, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! AandN, kurio ODI parametras -23.65 statymui 10 su -238 šansu Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw Asian Handicap (-1) rinkoje. Tai gali būti 4.2 labai pelninga.

AandN
AandN
Klasifikacija: 1582/1632
ODI: -23.65
Asian Handicap (-1)
-238 for Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 4.20
AandN
AandN
Klasifikacija: 1582/1632
ODI: -23.65
Over/Under 3
-227 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Plymouth Argyle FC vs Crystal Palace U21

Kokį rezultatą Plymouth Argyle FC vs Crystal Palace U21 prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw rinkoje Asian Handicap (-1), su koeficientu -238 ir statoma suma 10, pateikta AandN.

Asian Handicap (-1)
-238 for Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw
10/10
Numatomas pelnas 4.20
Over/Under 3
-227 for Over
10/10
Numatomas pelnas 4.40

Plymouth Argyle FC vs Crystal Palace U21 Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -238 Plymouth Argyle FC (-1), money back on draw (Asian Handicap (-1))
Tip 2:
Šansai -227 Over (Over/Under 3)
Žaisk atsakingai