29.08.2026 16:00 Brazil Serie C 2026

Paysandu - Maringa FC PR Prognozės ir Statymų Patarimai

Paysandu prieš Maringa FC PR vyksta 16:00 29.08.2026

Paysandu
Paysandu
Maringa FC PR
Maringa FC PR

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Paysandu ir Maringa FC PR lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Paysandu“, o tikimybė yra -149 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Paysandu
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Paysandu - Maringa FC PR pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris TulevikMaro (bendrame pelne užima 1088) prognozuoja 6.7 pelną, statydamas 10 Paysandu (-149) Home Draw Away statyme. Kita vertus, Kibetchemu (reitingas 1118) duoda tipsterio patarimą dėl +195 Maringa FC PR (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 19.5 pelną.

TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 1088/1314
Pelnas: -69.7
Home Draw Away
-149 for Paysandu
10/10
Numatomas pelnas 6.70
Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1118/1314
Pelnas: -79.22
Home Draw Away
+195 for Maringa FC PR
10/10
Numatomas pelnas 19.50

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Paysandu - Maringa FC PR pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Kibetchemu (su -2.1% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 19.5 pelno, statant 10 Maringa FC PR (+195) Home Draw Away rinkoje. Tada yra TulevikMaro su -4.6% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Paysandu (-149) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 6.7.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 559/1314
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+195 for Maringa FC PR
10/10
Numatomas pelnas 19.50
TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 664/1314
Yield: -4.6%
Home Draw Away
-149 for Paysandu
10/10
Numatomas pelnas 6.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Paysandu - Maringa FC PR, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! TulevikMaro, kurio ODI parametras -4.49 statymui 10 su -149 šansu Paysandu Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 6.7 labai pelninga. Kibetchemu (ODI: -41.24) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 19.5 pelną, statydami 10 Maringa FC PR (+195) Home Draw Away statyme.

TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 1249/1314
ODI: -4.49
Home Draw Away
-149 for Paysandu
10/10
Numatomas pelnas 6.70
Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1403/1314
ODI: -41.24
Home Draw Away
+195 for Maringa FC PR
10/10
Numatomas pelnas 19.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Paysandu vs Maringa FC PR

Kokį rezultatą Paysandu vs Maringa FC PR prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Paysandu rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -149 ir statoma suma 10, pateikta TulevikMaro. Statymas už Maringa FC PR (+195) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10Kibetchemu – dar vienas DI favoritas.

Home Draw Away
-149 for Paysandu
10/10
Numatomas pelnas 6.70
Home Draw Away
+195 for Maringa FC PR
10/10
Numatomas pelnas 19.50

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Paysandu vs Maringa FC PR rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 50% balsų, yra Paysandu laimėjimas (prognozė -149). Tuo tarpu Maringa FC PR (+195) laimėjimas surinko 50% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+169).

1 50%
X 0%
2 50%

Paysandu vs Maringa FC PR Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -149 Paysandu (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai