28.08.2026 14:00 France Ligue 2 2026/2027

Montpellier HSC - Boulogne Prognozės ir Statymų Patarimai

Montpellier HSC prieš Boulogne vyksta 14:00 28.08.2026

Montpellier
Montpellier HSC
Boulogne
Boulogne

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Montpellier HSC ir Boulogne lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (-0.75)“ ir numatomas rezultatas „Boulogne (+0.75), money back on draw“, o tikimybė yra -114 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Asian Handicap (-0.75)
Boulogne (+0.75), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Montpellier HSC - Boulogne pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris krolikos (bendrame pelne užima 962) prognozuoja 4.4 pelną, statydamas 5 Boulogne (+0.75), money back on draw (-114) Asian Handicap (-0.75) statyme.

krolikos
krolikos
Klasifikacija: 962/1281
Pelnas: -48.59
Asian Handicap (-0.75)
-114 for Boulogne (+0.75), money back on draw
5/10
Numatomas pelnas 4.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Montpellier HSC - Boulogne pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, krolikos (su -6.33% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 4.4 pelno, statant 5 Boulogne (+0.75), money back on draw (-114) Asian Handicap (-0.75) rinkoje.

krolikos
krolikos
Klasifikacija: 724/1281
Yield: -6.33%
Asian Handicap (-0.75)
-114 for Boulogne (+0.75), money back on draw
5/10
Numatomas pelnas 4.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Montpellier HSC - Boulogne, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! krolikos, kurio ODI parametras 13.55 statymui 5 su -114 šansu Boulogne (+0.75), money back on draw Asian Handicap (-0.75) rinkoje. Tai gali būti 4.4 labai pelninga.

krolikos
krolikos
Klasifikacija: 138/1281
ODI: 13.55
Asian Handicap (-0.75)
-114 for Boulogne (+0.75), money back on draw
5/10
Numatomas pelnas 4.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Montpellier HSC vs Boulogne

Kokį rezultatą Montpellier HSC vs Boulogne prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Boulogne (+0.75), money back on draw rinkoje Asian Handicap (-0.75), su koeficientu -114 ir statoma suma 5, pateikta krolikos.

Asian Handicap (-0.75)
-114 for Boulogne (+0.75), money back on draw
5/10
Numatomas pelnas 4.40

Montpellier HSC vs Boulogne Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -114 Boulogne (+0.75), money back on draw (Asian Handicap (-0.75))
Žaisk atsakingai