Įvykis vyksta
25.08.2026 05:16 Switzerland ITF W35 Verbier 2026

Olga Danilova - Michaela Bayerlova Prognozės ir Statymų Patarimai

Olga Danilova prieš Michaela Bayerlova vyksta 05:16 25.08.2026

Olga Danilova
Michaela Bayerlova

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Olga Danilova ir Michaela Bayerlova lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Olga Danilova“, o tikimybė yra +380 iš 2 iš 3 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Olga Danilova
67%
2 iš visų 3 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Olga Danilova - Michaela Bayerlova pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris anna.w (bendrame pelne užima 696) prognozuoja 0.6 pelną, statydamas 3 Michaela Bayerlova (-500) Home Away statyme. Kita vertus, Gustawo1975 (reitingas 1367) duoda tipsterio patarimą dėl +361 Olga Danilova (Home Away), sumokėdamas 4, kad gautumėte apskaičiuotą 14.44 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1406 šį sezoną), abreujg78 apskaičiavo, kad 30.4 gaus pelną, statydamas 8 +380 už Olga Danilova Home Away rinkoje.

anna.w
Klasifikacija: 696/1256
Pelnas: -12.4
Home Away
-500 for Michaela Bayerlova
3/10
Numatomas pelnas 0.60
Gustawo1975
Gustawo1975
Klasifikacija: 1367/1256
Pelnas: -598.18
Home Away
+361 for Olga Danilova
4/10
Numatomas pelnas 14.44
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1406/1256
Pelnas: -6727.13
Home Away
+380 for Olga Danilova
8/10
Numatomas pelnas 30.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Olga Danilova - Michaela Bayerlova pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, anna.w (su -2.06% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 0.6 pelno, statant 3 Michaela Bayerlova (-500) Home Away rinkoje. Tada yra Gustawo1975 su -2.18% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 4 statymu už Olga Danilova (+361) Home Away. Numatomas pelnas yra 14.44. abreujg78 (-19.93% derlius) pasirinko +380 Olga Danilova Home Away rinkoje. Statymas 8, jei bus teisinga, atneš 30.4 pelno.

anna.w
Klasifikacija: 521/1256
Yield: -2.06%
Home Away
-500 for Michaela Bayerlova
3/10
Numatomas pelnas 0.60
Gustawo1975
Gustawo1975
Klasifikacija: 527/1256
Yield: -2.18%
Home Away
+361 for Olga Danilova
4/10
Numatomas pelnas 14.44
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1014/1256
Yield: -19.93%
Home Away
+380 for Olga Danilova
8/10
Numatomas pelnas 30.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Olga Danilova - Michaela Bayerlova, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Gustawo1975, kurio ODI parametras 31.55 statymui 4 su +361 šansu Olga Danilova Home Away rinkoje. Tai gali būti 14.44 labai pelninga. anna.w (ODI: -6.68) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 0.6 pelną, statydami 3 Michaela Bayerlova (-500) Home Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -9101.14), abreujg78 renkasi Home Away rinką su 8, su +380 koeficientu Olga Danilova, įvertinęs 30.4 pelną.

Gustawo1975
Gustawo1975
Klasifikacija: 85/1256
ODI: 31.55
Home Away
+361 for Olga Danilova
4/10
Numatomas pelnas 14.44
anna.w
Klasifikacija: 1237/1256
ODI: -6.68
Home Away
-500 for Michaela Bayerlova
3/10
Numatomas pelnas 0.60
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1404/1256
ODI: -9101.14
Home Away
+380 for Olga Danilova
8/10
Numatomas pelnas 30.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Olga Danilova vs Michaela Bayerlova

Kokį rezultatą Olga Danilova vs Michaela Bayerlova prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Michaela Bayerlova rinkoje Home Away, su koeficientu -500 ir statoma suma 3, pateikta anna.w. Statymas už Olga Danilova (+361) rinkoje Home Away su statoma suma 4Gustawo1975 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Olga Danilova rinkoje Home Away, už kurį abreujg78 stato 8 su koeficientu +380.

Home Away
-500 for Michaela Bayerlova
3/10
Numatomas pelnas 0.60
Home Away
+361 for Olga Danilova
4/10
Numatomas pelnas 14.44
Home Away
+380 for Olga Danilova
8/10
Numatomas pelnas 30.40

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Olga Danilova vs Michaela Bayerlova rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 67% balsų, yra Olga Danilova pergalė (koeficientas +380). Tuo tarpu Michaela Bayerlova pergalė (-500) surinko 33% balsų.

1 67%
2 33%

Olga Danilova vs Michaela Bayerlova Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -500 Michaela Bayerlova (Home Away)
Žaisk atsakingai