25.08.2026 07:30 China Wuhan Open 2026

Barry Hawkins - Ryan Day Prognozės ir Statymų Patarimai

Barry Hawkins prieš Ryan Day vyksta 07:30 25.08.2026

Barry Hawkins
Ryan Day

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Barry Hawkins ir Ryan Day lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Ryan Day“, o tikimybė yra +223 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Ryan Day
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Barry Hawkins - Ryan Day pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris aphrodite (bendrame pelne užima 1405) prognozuoja 17.84 pelną, statydamas 8 Ryan Day (+223) Home Away statyme.

aphrodite
aphrodite
Klasifikacija: 1405/1256
Pelnas: -2825.22
Home Away
+223 for Ryan Day
8/10
Numatomas pelnas 17.84

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Barry Hawkins - Ryan Day pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, aphrodite (su -8.03% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 17.84 pelno, statant 8 Ryan Day (+223) Home Away rinkoje.

aphrodite
aphrodite
Klasifikacija: 772/1256
Yield: -8.03%
Home Away
+223 for Ryan Day
8/10
Numatomas pelnas 17.84

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Barry Hawkins - Ryan Day, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! aphrodite, kurio ODI parametras -1486.86 statymui 8 su +223 šansu Ryan Day Home Away rinkoje. Tai gali būti 17.84 labai pelninga.

aphrodite
aphrodite
Klasifikacija: 1399/1256
ODI: -1486.86
Home Away
+223 for Ryan Day
8/10
Numatomas pelnas 17.84

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Barry Hawkins vs Ryan Day

Kokį rezultatą Barry Hawkins vs Ryan Day prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Ryan Day rinkoje Home Away, su koeficientu +223 ir statoma suma 8, pateikta aphrodite.

Home Away
+223 for Ryan Day
8/10
Numatomas pelnas 17.84

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Barry Hawkins vs Ryan Day rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Ryan Day pergalė (koeficientas +223). Tuo tarpu Barry Hawkins pergalė (-270) surinko 0% balsų.

1 0%
2 100%

Barry Hawkins vs Ryan Day Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +223 Ryan Day (Home Away)
Žaisk atsakingai