29.06.2026 21:40 United States MLB 2026

Oklando Athletics - Los Andželo Dodgers Prognozės ir Statymų Patarimai

Oklando Athletics prieš Los Andželo Dodgers vyksta 21:40 29.06.2026

Oakland Athletics
Oklando Athletics
Los Angeles Dodgers
Los Andželo Dodgers

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Oklando Athletics ir Los Andželo Dodgers lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Oklando Athletics“, o tikimybė yra +105 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Oklando Athletics
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Oklando Athletics - Los Andželo Dodgers pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris TulevikMaro (bendrame pelne užima 237) prognozuoja 10.5 pelną, statydamas 10 Oklando Athletics (+105) Home Away statyme. Kita vertus, viveiron (reitingas 1946) duoda tipsterio patarimą dėl -111 Los Andželo Dodgers (Home Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 9.0 pelną.

TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 237/1741
Pelnas: 21.36
Home Away
+105 for Oklando Athletics
10/10
Numatomas pelnas 10.50
viveiron
viveiron
Klasifikacija: 1946/1741
Pelnas: -503.76
Home Away
-111 for Los Andželo Dodgers
10/10
Numatomas pelnas 9.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Oklando Athletics - Los Andželo Dodgers pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, TulevikMaro (su 1.12% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 10.5 pelno, statant 10 Oklando Athletics (+105) Home Away rinkoje. Tada yra viveiron su -10.23% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Los Andželo Dodgers (-111) Home Away. Numatomas pelnas yra 9.0.

TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 598/1741
Yield: 1.12%
Home Away
+105 for Oklando Athletics
10/10
Numatomas pelnas 10.50
viveiron
viveiron
Klasifikacija: 1072/1741
Yield: -10.23%
Home Away
-111 for Los Andželo Dodgers
10/10
Numatomas pelnas 9.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Oklando Athletics - Los Andželo Dodgers, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! viveiron, kurio ODI parametras -3.05 statymui 10 su -111 šansu Los Andželo Dodgers Home Away rinkoje. Tai gali būti 9.0 labai pelninga. TulevikMaro (ODI: -4.99) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 10.5 pelną, statydami 10 Oklando Athletics (+105) Home Away statyme.

viveiron
viveiron
Klasifikacija: 1635/1741
ODI: -3.05
Home Away
-111 for Los Andželo Dodgers
10/10
Numatomas pelnas 9.00
TulevikMaro
TulevikMaro
Klasifikacija: 1697/1741
ODI: -4.99
Home Away
+105 for Oklando Athletics
10/10
Numatomas pelnas 10.50

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Oklando Athletics vs Los Andželo Dodgers

Kokį rezultatą Oklando Athletics vs Los Andželo Dodgers prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Oklando Athletics rinkoje Home Away, su koeficientu +105 ir statoma suma 10, pateikta TulevikMaro. Statymas už Los Andželo Dodgers (-111) rinkoje Home Away su statoma suma 10viveiron – dar vienas DI favoritas.

Home Away
+105 for Oklando Athletics
10/10
Numatomas pelnas 10.50
Home Away
-111 for Los Andželo Dodgers
10/10
Numatomas pelnas 9.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Oklando Athletics vs Los Andželo Dodgers rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 50% balsų, yra Oklando Athletics pergalė (koeficientas +105). Tuo tarpu Los Andželo Dodgers pergalė (-111) surinko 50% balsų.

1 50%
2 50%

Oklando Athletics vs Los Andželo Dodgers Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +105 Oklando Athletics (Home Away)
Žaisk atsakingai