28.08.2026 15:30 Hungary Hungarian Darts Trophy 2026

Niels Zonneveld - Major Nandor Prognozės ir Statymų Patarimai

Niels Zonneveld prieš Major Nandor vyksta 15:30 28.08.2026

Niels Zonneveld
Major Nandor

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Niels Zonneveld ir Major Nandor lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Major Nandor“, o tikimybė yra +779 iš 1 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Major Nandor
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Niels Zonneveld - Major Nandor pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Wilhelmine (bendrame pelne užima 1461) prognozuoja 46.74 pelną, statydamas 6 Major Nandor (+779) Home Away statyme.

Wilhelmine
Wilhelmine
Klasifikacija: 1461/1311
Pelnas: -2381.37
Home Away
+779 for Major Nandor
6/10
Numatomas pelnas 46.74
Home Away
-1250 for Niels Zonneveld
5/10
Numatomas pelnas 0.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Niels Zonneveld - Major Nandor pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Wilhelmine (su -5.48% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 46.74 pelno, statant 6 Major Nandor (+779) Home Away rinkoje.

Wilhelmine
Wilhelmine
Klasifikacija: 709/1311
Yield: -5.48%
Home Away
+779 for Major Nandor
6/10
Numatomas pelnas 46.74
Home Away
-1250 for Niels Zonneveld
5/10
Numatomas pelnas 0.40

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Niels Zonneveld - Major Nandor, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Wilhelmine, kurio ODI parametras -3109.0 statymui 6 su +779 šansu Major Nandor Home Away rinkoje. Tai gali būti 46.74 labai pelninga.

Wilhelmine
Wilhelmine
Klasifikacija: 1461/1311
ODI: -3109.0
Home Away
+779 for Major Nandor
6/10
Numatomas pelnas 46.74
Home Away
-1250 for Niels Zonneveld
5/10
Numatomas pelnas 0.40

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Niels Zonneveld vs Major Nandor

Kokį rezultatą Niels Zonneveld vs Major Nandor prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Major Nandor rinkoje Home Away, su koeficientu +779 ir statoma suma 6, pateikta Wilhelmine. Statymas už Niels Zonneveld (-1250) rinkoje Home Away su statoma suma 5Johny 48 – dar vienas DI favoritas.

Home Away
+779 for Major Nandor
6/10
Numatomas pelnas 46.74
Home Away
-1250 for Niels Zonneveld
5/10
Numatomas pelnas 0.40

Niels Zonneveld vs Major Nandor Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +779 Major Nandor (Home Away)
Žaisk atsakingai