29.08.2026 10:00 England National League N/S 2026

Merthyr Town - Chorley Prognozės ir Statymų Patarimai

Merthyr Town prieš Chorley vyksta 10:00 29.08.2026

Merthyr Town
Merthyr Town
Chorley
Chorley

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Merthyr Town ir Chorley lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Merthyr Town“, o tikimybė yra +103 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Merthyr Town
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Merthyr Town - Chorley pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Kibetchemu (bendrame pelne užima 1118) prognozuoja 10.3 pelną, statydamas 10 Merthyr Town (+103) Home Draw Away statyme.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1118/1314
Pelnas: -79.22
Home Draw Away
+103 for Merthyr Town
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Merthyr Town - Chorley pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Kibetchemu (su -2.1% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 10.3 pelno, statant 10 Merthyr Town (+103) Home Draw Away rinkoje.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 559/1314
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+103 for Merthyr Town
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Merthyr Town - Chorley, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Kibetchemu, kurio ODI parametras -41.24 statymui 10 su +103 šansu Merthyr Town Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 10.3 labai pelninga.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1403/1314
ODI: -41.24
Home Draw Away
+103 for Merthyr Town
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Merthyr Town vs Chorley

Kokį rezultatą Merthyr Town vs Chorley prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Merthyr Town rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +103 ir statoma suma 10, pateikta Kibetchemu.

Home Draw Away
+103 for Merthyr Town
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Merthyr Town vs Chorley rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra Merthyr Town laimėjimas (prognozė +103). Tuo tarpu Chorley (+195) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+257).

1 100%
X 0%
2 0%

Merthyr Town vs Chorley Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +103 Merthyr Town (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai