Įvykis vyksta
30.08.2026 10:15 World LEC Summer 2026

Movistar KOI - Team Heretics Prognozės ir Statymų Patarimai

Movistar KOI prieš Team Heretics vyksta 10:15 30.08.2026

Movistar KOI
Team Heretics

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Movistar KOI ir Team Heretics lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Winner“ ir numatomas rezultatas „Movistar KOI“, o tikimybė yra -625 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Winner
Movistar KOI
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Movistar KOI - Team Heretics pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1501) prognozuoja 1.6 pelną, statydamas 10 Movistar KOI (-625) Winner statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1501/1341
Pelnas: -9798.47
Winner
-625 for Movistar KOI
10/10
Numatomas pelnas 1.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Movistar KOI - Team Heretics pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -20.75% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 1.6 pelno, statant 10 Movistar KOI (-625) Winner rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1108/1341
Yield: -20.75%
Winner
-625 for Movistar KOI
10/10
Numatomas pelnas 1.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Movistar KOI - Team Heretics, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -12349.0 statymui 10 su -625 šansu Movistar KOI Winner rinkoje. Tai gali būti 1.6 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1499/1341
ODI: -12349.0
Winner
-625 for Movistar KOI
10/10
Numatomas pelnas 1.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Movistar KOI vs Team Heretics

Kokį rezultatą Movistar KOI vs Team Heretics prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Movistar KOI rinkoje Winner, su koeficientu -625 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Winner
-625 for Movistar KOI
10/10
Numatomas pelnas 1.60

Movistar KOI vs Team Heretics Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -625 Movistar KOI (Winner)
Žaisk atsakingai