01.09.2026 13:30 Switzerland Challenge League 2026/2027

FC Stade Lausanne Ouchy - Etoile Carouge FC Prognozės ir Statymų Patarimai

FC Stade Lausanne Ouchy prieš Etoile Carouge FC vyksta 13:30 01.09.2026

FC Stade Lausanne Ouchy
FC Stade Lausanne Ouchy
Etoile Carouge FC
Etoile Carouge FC

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti FC Stade Lausanne Ouchy - Etoile Carouge FC pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris busyman (bendrame pelne užima 1172) prognozuoja 28.16 pelną, statydamas 8 Draw (+352) Home Draw Away statyme.

busyman
busyman
Klasifikacija: 1172/1343
Pelnas: -92.34
Home Draw Away
+352 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 28.16

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Stade Lausanne Ouchy - Etoile Carouge FC pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, busyman (su -0.98% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 28.16 pelno, statant 8 Draw (+352) Home Draw Away rinkoje.

busyman
busyman
Klasifikacija: 514/1343
Yield: -0.98%
Home Draw Away
+352 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 28.16

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Stade Lausanne Ouchy - Etoile Carouge FC, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! busyman, kurio ODI parametras -29.44 statymui 8 su +352 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 28.16 labai pelninga.

busyman
busyman
Klasifikacija: 1419/1343
ODI: -29.44
Home Draw Away
+352 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 28.16

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms FC Stade Lausanne Ouchy vs Etoile Carouge FC

Kokį rezultatą FC Stade Lausanne Ouchy vs Etoile Carouge FC prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +352 ir statoma suma 8, pateikta busyman.

Home Draw Away
+352 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 28.16

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių FC Stade Lausanne Ouchy vs Etoile Carouge FC rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+352 šansai). FC Stade Lausanne Ouchy (-196) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Etoile Carouge FC (+380) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

FC Stade Lausanne Ouchy vs Etoile Carouge FC Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +352 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai