25.08.2026 11:30 Czech Republic Czech Cup 2026/2027

Motorlet Praha - FC Vysočina Jihlava Prognozės ir Statymų Patarimai

Motorlet Praha prieš FC Vysočina Jihlava vyksta 11:30 25.08.2026

Motorlet Praha
Motorlet Praha
FC Vysocina Jihlava
FC Vysočina Jihlava

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Motorlet Praha - FC Vysočina Jihlava pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1406) prognozuoja 18.8 pelną, statydamas 10 Draw (+188) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1406/1253
Pelnas: -6727.13
Home Draw Away
+188 for Draw
10/10
Numatomas pelnas 18.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Motorlet Praha - FC Vysočina Jihlava pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.93% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 18.8 pelno, statant 10 Draw (+188) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1014/1253
Yield: -19.93%
Home Draw Away
+188 for Draw
10/10
Numatomas pelnas 18.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Motorlet Praha - FC Vysočina Jihlava, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -9101.14 statymui 10 su +188 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 18.8 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1404/1253
ODI: -9101.14
Home Draw Away
+188 for Draw
10/10
Numatomas pelnas 18.80

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Motorlet Praha vs FC Vysočina Jihlava

Kokį rezultatą Motorlet Praha vs FC Vysočina Jihlava prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +188 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
+188 for Draw
10/10
Numatomas pelnas 18.80

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Motorlet Praha vs FC Vysočina Jihlava rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+188 šansai). Motorlet Praha laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja FC Vysočina Jihlava (-714) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

Motorlet Praha vs FC Vysočina Jihlava Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +188 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai