28.08.2026 18:30 Chile Primera Division 2026

Cobresal Salvador - Palestino Santjagas Prognozės ir Statymų Patarimai

Cobresal Salvador prieš Palestino Santjagas vyksta 18:30 28.08.2026

Cobresal Salvador
Cobresal Salvador
Palestino Santiago
Palestino Santjagas

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Cobresal Salvador - Palestino Santjagas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Kibetchemu (bendrame pelne užima 1173) prognozuoja 18.64 pelną, statydamas 8 Draw (+233) Home Draw Away statyme.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1173/1293
Pelnas: -110.42
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cobresal Salvador - Palestino Santjagas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Kibetchemu (su -3.77% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 18.64 pelno, statant 8 Draw (+233) Home Draw Away rinkoje.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 615/1293
Yield: -3.77%
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cobresal Salvador - Palestino Santjagas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Kibetchemu, kurio ODI parametras -41.44 statymui 8 su +233 šansu Draw Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 18.64 labai pelninga.

Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1379/1293
ODI: -41.44
Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Cobresal Salvador vs Palestino Santjagas

Kokį rezultatą Cobresal Salvador vs Palestino Santjagas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Draw rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +233 ir statoma suma 8, pateikta Kibetchemu.

Home Draw Away
+233 for Draw
8/10
Numatomas pelnas 18.64

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Cobresal Salvador vs Palestino Santjagas rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+233 šansai). Cobresal Salvador (+156) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Palestino Santjagas (+146) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%

Cobresal Salvador vs Palestino Santjagas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +233 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai