03.08.2026 12:00 Ireland First Division 2026

Longford Town - Finn Harps Prognozės ir Statymų Patarimai

Longford Town prieš Finn Harps vyksta 12:00 03.08.2026

Longford Town
Longford Town
Finn Harps FC
Finn Harps

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Longford Town ir Finn Harps lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Finn Harps“, o tikimybė yra +466 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Finn Harps
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Longford Town - Finn Harps pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris supcio (bendrame pelne užima 414) prognozuoja 27.96 pelną, statydamas 6 Finn Harps (+466) Home Draw Away statyme.

supcio
supcio
Klasifikacija: 414/642
Pelnas: -14.28
Home Draw Away
+466 for Finn Harps
6/10
Numatomas pelnas 27.96

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Longford Town - Finn Harps pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, supcio (su -1.18% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 27.96 pelno, statant 6 Finn Harps (+466) Home Draw Away rinkoje.

supcio
supcio
Klasifikacija: 286/642
Yield: -1.18%
Home Draw Away
+466 for Finn Harps
6/10
Numatomas pelnas 27.96

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Longford Town - Finn Harps, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! supcio, kurio ODI parametras -113.08 statymui 6 su +466 šansu Finn Harps Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 27.96 labai pelninga.

supcio
supcio
Klasifikacija: 534/642
ODI: -113.08
Home Draw Away
+466 for Finn Harps
6/10
Numatomas pelnas 27.96

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Longford Town vs Finn Harps

Kokį rezultatą Longford Town vs Finn Harps prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Finn Harps rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +466 ir statoma suma 6, pateikta supcio.

Home Draw Away
+466 for Finn Harps
6/10
Numatomas pelnas 27.96

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Longford Town vs Finn Harps rungtynių. Geriausias spėjimas su 100% balsų yra laimėjimas Finn Harps (+466 šansai). Laimėjimas Longford Town (-161) surinko 0% balsų,kai 0% numatomos lygiosios (+266).

1 0%
X 0%
2 100%

Longford Town vs Finn Harps Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +466 Finn Harps (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai