26.08.2026 05:40 Germany ATP Challenger Augsburg 2026

Chuan Estevez - Benito Sančesas Martinesas Prognozės ir Statymų Patarimai

Chuan Estevez prieš Benito Sančesas Martinesas vyksta 05:40 26.08.2026

Chuan Estevez
Benito Sančesas Martinesas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Chuan Estevez ir Benito Sančesas Martinesas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Chuan Estevez“, o tikimybė yra -115 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Chuan Estevez
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Chuan Estevez - Benito Sančesas Martinesas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1424) prognozuoja 8.7 pelną, statydamas 10 Chuan Estevez (-115) Home Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1424/1272
Pelnas: -7060.94
Home Away
-115 for Chuan Estevez
10/10
Numatomas pelnas 8.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Chuan Estevez - Benito Sančesas Martinesas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -18.55% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.7 pelno, statant 10 Chuan Estevez (-115) Home Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1013/1272
Yield: -18.55%
Home Away
-115 for Chuan Estevez
10/10
Numatomas pelnas 8.70

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Chuan Estevez - Benito Sančesas Martinesas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -9721.17 statymui 10 su -115 šansu Chuan Estevez Home Away rinkoje. Tai gali būti 8.7 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1422/1272
ODI: -9721.17
Home Away
-115 for Chuan Estevez
10/10
Numatomas pelnas 8.70

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Chuan Estevez vs Benito Sančesas Martinesas

Kokį rezultatą Chuan Estevez vs Benito Sančesas Martinesas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Chuan Estevez rinkoje Home Away, su koeficientu -115 ir statoma suma 10, pateikta abreujg78.

Home Away
-115 for Chuan Estevez
10/10
Numatomas pelnas 8.70

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Chuan Estevez vs Benito Sančesas Martinesas rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Chuan Estevez pergalė (koeficientas -115). Tuo tarpu Benito Sančesas Martinesas pergalė (-141) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Chuan Estevez vs Benito Sančesas Martinesas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -115 Chuan Estevez (Home Away)
Žaisk atsakingai