26.08.2026 13:30 South Africa Premiership 2026/2027

Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch FC Prognozės ir Statymų Patarimai

Lamontville Golden Arrows prieš Stellenbosch FC vyksta 13:30 26.08.2026

Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Stellenbosch FC
Stellenbosch FC

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Both Teams To Score
Yes
50%
1 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch FC pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris TenBoom (bendrame pelne užima 342) prognozuoja 7.1 pelną, statydamas 10 No (-141) Both Teams To Score statyme. Kita vertus, BitcoinX (reitingas 1249) duoda tipsterio patarimą dėl +103 Yes (Both Teams To Score), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 10.3 pelną.

TenBoom
Klasifikacija: 342/1266
Pelnas: 5.3
Both Teams To Score
-141 for No
10/10
Numatomas pelnas 7.10
BitcoinX
BitcoinX
Klasifikacija: 1249/1266
Pelnas: -211.13
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch FC pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, TenBoom (su 1.61% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 7.1 pelno, statant 10 No (-141) Both Teams To Score rinkoje. Tada yra BitcoinX su -14.9% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Yes (+103) Both Teams To Score. Numatomas pelnas yra 10.3.

TenBoom
Klasifikacija: 384/1266
Yield: 1.61%
Both Teams To Score
-141 for No
10/10
Numatomas pelnas 7.10
BitcoinX
BitcoinX
Klasifikacija: 950/1266
Yield: -14.9%
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 10.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Lamontville Golden Arrows - Stellenbosch FC, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! TenBoom, kurio ODI parametras -1.04 statymui 10 su -141 šansu No Both Teams To Score rinkoje. Tai gali būti 7.1 labai pelninga. BitcoinX (ODI: -27.99) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 10.3 pelną, statydami 10 Yes (+103) Both Teams To Score statyme.

TenBoom
Klasifikacija: 1045/1266
ODI: -1.04
Both Teams To Score
-141 for No
10/10
Numatomas pelnas 7.10
BitcoinX
BitcoinX
Klasifikacija: 1336/1266
ODI: -27.99
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Lamontville Golden Arrows vs Stellenbosch FC

Kokį rezultatą Lamontville Golden Arrows vs Stellenbosch FC prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už No rinkoje Both Teams To Score, su koeficientu -141 ir statoma suma 10, pateikta TenBoom. Statymas už Yes (+103) rinkoje Both Teams To Score su statoma suma 10BitcoinX – dar vienas DI favoritas.

Both Teams To Score
-141 for No
10/10
Numatomas pelnas 7.10
Both Teams To Score
+103 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 10.30

Lamontville Golden Arrows vs Stellenbosch FC Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -141 No (Both Teams To Score)
Žaisk atsakingai