23.09.2026 00:00 China ATP Hangzhou 2026

Jaime Farija - Terensas Atmanas Prognozės ir Statymų Patarimai

Jaime Farija prieš Terensas Atmanas vyksta 00:00 23.09.2026

Jaime Farija
Terensas Atmanas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Jaime Farija ir Terensas Atmanas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Jaime Farija“, o tikimybė yra +116 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Jaime Farija
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Jaime Farija - Terensas Atmanas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris GamblingSport19 (bendrame pelne užima 1710) prognozuoja 11.6 pelną, statydamas 10 Jaime Farija (+116) Home Away statyme.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1710/1638
Pelnas: -2190.52
Home Away
+116 for Jaime Farija
10/10
Numatomas pelnas 11.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Jaime Farija - Terensas Atmanas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, GamblingSport19 (su -11.96% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 11.6 pelno, statant 10 Jaime Farija (+116) Home Away rinkoje.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1104/1638
Yield: -11.96%
Home Away
+116 for Jaime Farija
10/10
Numatomas pelnas 11.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Jaime Farija - Terensas Atmanas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! GamblingSport19, kurio ODI parametras -7399.85 statymui 10 su +116 šansu Jaime Farija Home Away rinkoje. Tai gali būti 11.6 labai pelninga.

GamblingSport19
GamblingSport19
Klasifikacija: 1716/1638
ODI: -7399.85
Home Away
+116 for Jaime Farija
10/10
Numatomas pelnas 11.60

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Jaime Farija vs Terensas Atmanas

Kokį rezultatą Jaime Farija vs Terensas Atmanas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Jaime Farija rinkoje Home Away, su koeficientu +116 ir statoma suma 10, pateikta GamblingSport19.

Home Away
+116 for Jaime Farija
10/10
Numatomas pelnas 11.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Jaime Farija vs Terensas Atmanas rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Jaime Farija pergalė (koeficientas +116). Tuo tarpu Terensas Atmanas pergalė (-161) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Jaime Farija vs Terensas Atmanas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +116 Jaime Farija (Home Away)
Žaisk atsakingai