29.08.2026 12:00 Turkey 1. Lig 2026/2027

Stambulo Istanbulspor AS - Fatih Karagumruk Prognozės ir Statymų Patarimai

Stambulo Istanbulspor AS prieš Fatih Karagumruk vyksta 12:00 29.08.2026

Istanbulspor AS
Stambulo Istanbulspor AS
Fatih Karagümrük
Fatih Karagumruk

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Stambulo Istanbulspor AS ir Fatih Karagumruk lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Fatih Karagumruk“, o tikimybė yra +116 iš 2 iš 4 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Fatih Karagumruk
50%
2 iš visų 4 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Stambulo Istanbulspor AS - Fatih Karagumruk pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris AlojzySzpok (bendrame pelne užima 61) prognozuoja 11.6 pelną, statydamas 10 Fatih Karagumruk (+116) Home Draw Away statyme. Kita vertus, Suzuki21n (reitingas 509) duoda tipsterio patarimą dėl +116 Fatih Karagumruk (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 11.6 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1118 šį sezoną), Kibetchemu apskaičiavo, kad 17.7 gaus pelną, statydamas 10 +177 už Stambulo Istanbulspor AS Home Draw Away rinkoje.

AlojzySzpok
AlojzySzpok
Klasifikacija: 61/1311
Pelnas: 98.32
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Suzuki21n
Klasifikacija: 509/1311
Pelnas: -1.3
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1118/1311
Pelnas: -79.22
Home Draw Away
+177 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 17.70
Demon888
Klasifikacija: 1243/1311
Pelnas: -148.76
Home Draw Away
+186 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 18.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Stambulo Istanbulspor AS - Fatih Karagumruk pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, AlojzySzpok (su 4.36% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 11.6 pelno, statant 10 Fatih Karagumruk (+116) Home Draw Away rinkoje. Tada yra Suzuki21n su -0.24% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Fatih Karagumruk (+116) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 11.6. Kibetchemu (-2.1% derlius) pasirinko +177 Stambulo Istanbulspor AS Home Draw Away rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 17.7 pelno.

AlojzySzpok
AlojzySzpok
Klasifikacija: 324/1311
Yield: 4.36%
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Suzuki21n
Klasifikacija: 485/1311
Yield: -0.24%
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 559/1311
Yield: -2.1%
Home Draw Away
+177 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 17.70
Demon888
Klasifikacija: 909/1311
Yield: -11.36%
Home Draw Away
+186 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 18.60

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Stambulo Istanbulspor AS - Fatih Karagumruk, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! AlojzySzpok, kurio ODI parametras 1.77 statymui 10 su +116 šansu Fatih Karagumruk Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 11.6 labai pelninga. Suzuki21n (ODI: -0.65) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 11.6 pelną, statydami 10 Fatih Karagumruk (+116) Home Draw Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -5.95), Demon888 renkasi Home Draw Away rinką su 10, su +186 koeficientu Stambulo Istanbulspor AS, įvertinęs 18.6 pelną.

AlojzySzpok
AlojzySzpok
Klasifikacija: 316/1311
ODI: 1.77
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Suzuki21n
Klasifikacija: 1021/1311
ODI: -0.65
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Demon888
Klasifikacija: 1273/1311
ODI: -5.95
Home Draw Away
+186 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 18.60
Kibetchemu
Kibetchemu
Klasifikacija: 1403/1311
ODI: -41.24
Home Draw Away
+177 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 17.70

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Stambulo Istanbulspor AS vs Fatih Karagumruk

Kokį rezultatą Stambulo Istanbulspor AS vs Fatih Karagumruk prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Fatih Karagumruk rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +116 ir statoma suma 10, pateikta AlojzySzpok. Statymas už Fatih Karagumruk (+116) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10Suzuki21n – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Stambulo Istanbulspor AS rinkoje Home Draw Away, už kurį Kibetchemu stato 10 su koeficientu +177.

Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Home Draw Away
+116 for Fatih Karagumruk
10/10
Numatomas pelnas 11.60
Home Draw Away
+177 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 17.70
Home Draw Away
+186 for Stambulo Istanbulspor AS
10/10
Numatomas pelnas 18.60

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Stambulo Istanbulspor AS vs Fatih Karagumruk rungtynių. Geriausias spėjimas su 50% balsų yra laimėjimas Fatih Karagumruk (+116 šansai). Laimėjimas Stambulo Istanbulspor AS (+186) surinko 50% balsų,kai 0% numatomos lygiosios (+257).

1 50%
X 0%
2 50%

Stambulo Istanbulspor AS vs Fatih Karagumruk Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +116 Fatih Karagumruk (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai