02.08.2026 13:00 Armenia Premier League 2026/2027

FC Urartu Banants Jerevanas - Piunikas Jerevanas Prognozės ir Statymų Patarimai

FC Urartu Banants Jerevanas prieš Piunikas Jerevanas vyksta 13:00 02.08.2026

FC Urartu Banants Yerevan
FC Urartu Banants Jerevanas
Pyunik Yerevan
Piunikas Jerevanas

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti FC Urartu Banants Jerevanas - Piunikas Jerevanas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris samax (bendrame pelne užima 511) prognozuoja 6.9 pelną, statydamas 10 Under (-145) Over/Under 2.5 statyme.

samax
samax
Klasifikacija: 511/591
Pelnas: -67.1
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Numatomas pelnas 6.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Urartu Banants Jerevanas - Piunikas Jerevanas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, samax (su -23.3% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 6.9 pelno, statant 10 Under (-145) Over/Under 2.5 rinkoje.

samax
samax
Klasifikacija: 431/591
Yield: -23.3%
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Numatomas pelnas 6.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Urartu Banants Jerevanas - Piunikas Jerevanas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! samax, kurio ODI parametras 0.9 statymui 10 su -145 šansu Under Over/Under 2.5 rinkoje. Tai gali būti 6.9 labai pelninga.

samax
samax
Klasifikacija: 82/591
ODI: 0.9
Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Numatomas pelnas 6.90

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms FC Urartu Banants Jerevanas vs Piunikas Jerevanas

Kokį rezultatą FC Urartu Banants Jerevanas vs Piunikas Jerevanas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Under rinkoje Over/Under 2.5, su koeficientu -145 ir statoma suma 10, pateikta samax.

Over/Under 2.5
-145 for Under
10/10
Numatomas pelnas 6.90

FC Urartu Banants Jerevanas vs Piunikas Jerevanas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -145 Under (Over/Under 2.5)
Žaisk atsakingai