28.08.2026 09:30 Egypt Second Division A 2026/2027

FC Masar - Dayrout Prognozės ir Statymų Patarimai

FC Masar prieš Dayrout vyksta 09:30 28.08.2026

FC Masar
Dayrout
Dayrout

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius FC Masar ir Dayrout lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „FC Masar“, o tikimybė yra -179 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
FC Masar
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti FC Masar - Dayrout pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris abreujg78 (bendrame pelne užima 1464) prognozuoja 3.36 pelną, statydamas 6 FC Masar (-179) Home Draw Away statyme.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1464/1302
Pelnas: -8356.68
Home Draw Away
-179 for FC Masar
6/10
Numatomas pelnas 3.36

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Masar - Dayrout pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, abreujg78 (su -19.13% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.36 pelno, statant 6 FC Masar (-179) Home Draw Away rinkoje.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1057/1302
Yield: -19.13%
Home Draw Away
-179 for FC Masar
6/10
Numatomas pelnas 3.36

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Masar - Dayrout, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! abreujg78, kurio ODI parametras -10712.6 statymui 6 su -179 šansu FC Masar Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 3.36 labai pelninga.

abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1462/1302
ODI: -10712.6
Home Draw Away
-179 for FC Masar
6/10
Numatomas pelnas 3.36

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms FC Masar vs Dayrout

Kokį rezultatą FC Masar vs Dayrout prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už FC Masar rinkoje Home Draw Away, su koeficientu -179 ir statoma suma 6, pateikta abreujg78.

Home Draw Away
-179 for FC Masar
6/10
Numatomas pelnas 3.36

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių FC Masar vs Dayrout rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra FC Masar laimėjimas (prognozė -179). Tuo tarpu Dayrout (+570) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+228).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Masar vs Dayrout Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -179 FC Masar (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai