27.08.2026 12:30 United States US Open, Qualifications 2026

Daliboras Švrčina - Makenzi Makdonaldas Prognozės ir Statymų Patarimai

Daliboras Švrčina prieš Makenzi Makdonaldas vyksta 12:30 27.08.2026

Daliboras Švrčina
Makenzi Makdonaldas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Daliboras Švrčina ir Makenzi Makdonaldas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Daliboras Švrčina“, o tikimybė yra -167 iš 2 iš 2 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Daliboras Švrčina
100%
2 iš visų 2 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Daliboras Švrčina - Makenzi Makdonaldas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris novons (bendrame pelne užima 727) prognozuoja 6.0 pelną, statydamas 10 Daliboras Švrčina (-167) Home Away statyme. Kita vertus, Samou22 (reitingas 1204) duoda tipsterio patarimą dėl -167 Daliboras Švrčina (Home Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 6.0 pelną.

novons
novons
Klasifikacija: 727/1283
Pelnas: -12.9
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00
Samou22
Samou22
Klasifikacija: 1204/1283
Pelnas: -133.74
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Daliboras Švrčina - Makenzi Makdonaldas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, novons (su -0.15% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 6.0 pelno, statant 10 Daliboras Švrčina (-167) Home Away rinkoje. Tada yra Samou22 su -10.21% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Daliboras Švrčina (-167) Home Away. Numatomas pelnas yra 6.0.

novons
novons
Klasifikacija: 469/1283
Yield: -0.15%
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00
Samou22
Samou22
Klasifikacija: 862/1283
Yield: -10.21%
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Daliboras Švrčina - Makenzi Makdonaldas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Samou22, kurio ODI parametras 18.75 statymui 10 su -167 šansu Daliboras Švrčina Home Away rinkoje. Tai gali būti 6.0 labai pelninga. novons (ODI: -5.19) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 6.0 pelną, statydami 10 Daliboras Švrčina (-167) Home Away statyme.

Samou22
Samou22
Klasifikacija: 115/1283
ODI: 18.75
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00
novons
novons
Klasifikacija: 1239/1283
ODI: -5.19
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Daliboras Švrčina vs Makenzi Makdonaldas

Kokį rezultatą Daliboras Švrčina vs Makenzi Makdonaldas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Daliboras Švrčina rinkoje Home Away, su koeficientu -167 ir statoma suma 10, pateikta novons. Statymas už Daliboras Švrčina (-167) rinkoje Home Away su statoma suma 10Samou22 – dar vienas DI favoritas.

Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00
Home Away
-167 for Daliboras Švrčina
10/10
Numatomas pelnas 6.00

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Daliboras Švrčina vs Makenzi Makdonaldas rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Daliboras Švrčina pergalė (koeficientas -167). Tuo tarpu Makenzi Makdonaldas pergalė (+120) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Daliboras Švrčina vs Makenzi Makdonaldas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -167 Daliboras Švrčina (Home Away)
Žaisk atsakingai