26.09.2026 21:06 • Mexico • Liga MX Femenil 2026/2027

FC Juárez (moterys) - Tijuana (moterys) Prognozės ir Statymų Patarimai

FC Juárez (moterys) prieš Tijuana (moterys) vyksta 21:06 26.09.2026

FC Juarez (W)
FC Juárez (moterys)
—
Tijuana (W)
Tijuana (moterys)

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius FC Juárez (moterys) ir Tijuana (moterys) lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „FC Juárez (moterys)“, o tikimybė yra -233 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 2.5, 1st Half
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Home Draw Away
FC Juárez (moterys)
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti FC Juárez (moterys) - Tijuana (moterys) pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Klave33 (bendrame pelne užima 1728) prognozuoja 25.68 pelną, statydamas 6 Over (+428) Over/Under 2.5, 1st Half statyme. Kita vertus, Zhubiitis (reitingas 1764) duoda tipsterio patarimą dėl -233 FC Juárez (moterys) (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 4.3 pelną.

Klave33
Klave33
Klasifikacija: 1728/1674
Pelnas: -891.44
Over/Under 2.5, 1st Half
+428 for Over
6/10
Numatomas pelnas 25.68
Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 1764/1674
Pelnas: -1484.62
Home Draw Away
-233 for FC Juárez (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Juárez (moterys) - Tijuana (moterys) pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Klave33 (su -3.36% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 25.68 pelno, statant 6 Over (+428) Over/Under 2.5, 1st Half rinkoje. Tada yra Zhubiitis su -3.9% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už FC Juárez (moterys) (-233) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 4.3.

Klave33
Klave33
Klasifikacija: 730/1674
Yield: -3.36%
Over/Under 2.5, 1st Half
+428 for Over
6/10
Numatomas pelnas 25.68
Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 760/1674
Yield: -3.9%
Home Draw Away
-233 for FC Juárez (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.30

JohnnyBet lažybų patarimai dėl FC Juárez (moterys) - Tijuana (moterys), kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Klave33, kurio ODI parametras 391.18 statymui 6 su +428 šansu Over Over/Under 2.5, 1st Half rinkoje. Tai gali būti 25.68 labai pelninga. Zhubiitis (ODI: -53.77) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 4.3 pelną, statydami 10 FC Juárez (moterys) (-233) Home Draw Away statyme.

Klave33
Klave33
Klasifikacija: 23/1674
ODI: 391.18
Over/Under 2.5, 1st Half
+428 for Over
6/10
Numatomas pelnas 25.68
Zhubiitis
Zhubiitis
Klasifikacija: 1699/1674
ODI: -53.77
Home Draw Away
-233 for FC Juárez (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.30

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms FC Juárez (moterys) vs Tijuana (moterys)

Kokį rezultatą FC Juárez (moterys) vs Tijuana (moterys) prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 2.5, 1st Half, su koeficientu +428 ir statoma suma 6, pateikta Klave33. Statymas už FC Juárez (moterys) (-233) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10 iš Zhubiitis – dar vienas DI favoritas.

Over/Under 2.5, 1st Half
+428 for Over
6/10
Numatomas pelnas 25.68
Home Draw Away
-233 for FC Juárez (moterys)
10/10
Numatomas pelnas 4.30

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių FC Juárez (moterys) vs Tijuana (moterys) rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra FC Juárez (moterys) laimėjimas (prognozė -233). Tuo tarpu Tijuana (moterys) (+570) laimėjimas surinko 0% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+361).

1 100%
X 0%
2 0%

FC Juárez (moterys) vs Tijuana (moterys) Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +428 Over (Over/Under 2.5, 1st Half)
Tip 2:
Šansai -233 FC Juárez (moterys) (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai