25.10.2026 12:30 • Poland • PLK 2026/2027

Dziki Varšuva - STK Czarni Slupskas Prognozės ir Statymų Patarimai

Dziki Varšuva prieš STK Czarni Slupskas vyksta 12:30 25.10.2026

Dziki Varšuva
—
STK Czarni Slupskas

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Dziki Varšuva ir STK Czarni Slupskas lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „STK Czarni Slupskas“, o tikimybė yra +390 iš 3 iš 4 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
STK Czarni Slupskas
75%
3 iš visų 4 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Dziki Varšuva - STK Czarni Slupskas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris TheTester (bendrame pelne užima 845) prognozuoja 31.2 pelną, statydamas 8 STK Czarni Slupskas (+390) Home Away statyme. Kita vertus, gergi1505 (reitingas 2015) duoda tipsterio patarimą dėl +390 STK Czarni Slupskas (Home Away), sumokėdamas 8, kad gautumėte apskaičiuotą 31.2 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (2082 šį sezoną), Antonhundballl apskaičiavo, kad 31.2 gaus pelną, statydamas 8 +390 už STK Czarni Slupskas Home Away rinkoje.

TheTester
Klasifikacija: 845/1985
Pelnas: -5.94
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 2015/1985
Pelnas: -944.6
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 2082/1985
Pelnas: -2783.04
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
mich81
mich81
Klasifikacija: 2096/1985
Pelnas: -5066.73
Home Away
-526 for Dziki Varšuva
10/10
Numatomas pelnas 1.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dziki Varšuva - STK Czarni Slupskas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, TheTester (su -1.21% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 31.2 pelno, statant 8 STK Czarni Slupskas (+390) Home Away rinkoje. Tada yra mich81 su -4.56% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Dziki Varšuva (-526) Home Away. Numatomas pelnas yra 1.9. gergi1505 (-4.93% derlius) pasirinko +390 STK Czarni Slupskas Home Away rinkoje. Statymas 8, jei bus teisinga, atneš 31.2 pelno.

TheTester
Klasifikacija: 714/1985
Yield: -1.21%
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
mich81
mich81
Klasifikacija: 978/1985
Yield: -4.56%
Home Away
-526 for Dziki Varšuva
10/10
Numatomas pelnas 1.90
gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 1004/1985
Yield: -4.93%
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 1170/1985
Yield: -7.44%
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Dziki Varšuva - STK Czarni Slupskas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Antonhundballl, kurio ODI parametras 2439.74 statymui 8 su +390 šansu STK Czarni Slupskas Home Away rinkoje. Tai gali būti 31.2 labai pelninga. mich81 (ODI: 447.65) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 1.9 pelną, statydami 10 Dziki Varšuva (-526) Home Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -10.4), TheTester renkasi Home Away rinką su 8, su +390 koeficientu STK Czarni Slupskas, įvertinęs 31.2 pelną.

Antonhundballl
Antonhundballl
Klasifikacija: 3/1985
ODI: 2439.74
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
mich81
mich81
Klasifikacija: 20/1985
ODI: 447.65
Home Away
-526 for Dziki Varšuva
10/10
Numatomas pelnas 1.90
TheTester
Klasifikacija: 1848/1985
ODI: -10.4
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
gergi1505
gergi1505
Klasifikacija: 2074/1985
ODI: -789.32
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Dziki Varšuva vs STK Czarni Slupskas

Kokį rezultatą Dziki Varšuva vs STK Czarni Slupskas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už STK Czarni Slupskas rinkoje Home Away, su koeficientu +390 ir statoma suma 8, pateikta TheTester. Statymas už STK Czarni Slupskas (+390) rinkoje Home Away su statoma suma 8 iš gergi1505 – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – STK Czarni Slupskas rinkoje Home Away, už kurį Antonhundballl stato 8 su koeficientu +390.

Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
Home Away
+390 for STK Czarni Slupskas
8/10
Numatomas pelnas 31.20
Home Away
-526 for Dziki Varšuva
10/10
Numatomas pelnas 1.90

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Dziki Varšuva vs STK Czarni Slupskas rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 75% balsų, yra STK Czarni Slupskas pergalė (koeficientas +390). Tuo tarpu Dziki Varšuva pergalė (-526) surinko 25% balsų.

1 25%
2 75%

Dziki Varšuva vs STK Czarni Slupskas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +390 STK Czarni Slupskas (Home Away)
Žaisk atsakingai