28.08.2026 05:30 Republic of Korea KBO 2026

Doosan Bears - Kiwoom Heroes Prognozės ir Statymų Patarimai

Doosan Bears prieš Kiwoom Heroes vyksta 05:30 28.08.2026

Doosan Bears
Doosan Bears
Kiwoom Heroes
Kiwoom Heroes

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Doosan Bears ir Kiwoom Heroes lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Asian Handicap (1.5)“ ir numatomas rezultatas „Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw“, o tikimybė yra +154 iš 1 iš 1 naudotojų. Kita populiari lažybų linija yra „Asian Handicap (-1.5)“ su „Doosan Bears (-1.5), money back on draw“ rezultatu (šansai +190) nuo 100%.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 7.5
Over
100%
2 iš visų 2 tipsterių
Asian Handicap (1.5)
Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Asian Handicap (-1.5)
Doosan Bears (-1.5), money back on draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Doosan Bears - Kiwoom Heroes pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Orythree (bendrame pelne užima 455) prognozuoja 7.1 pelną, statydamas 10 Over (-141) Over/Under 7.5 statyme. Kita vertus, jacintofontenla (reitingas 1346) duoda tipsterio patarimą dėl +190 Doosan Bears (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5)), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 19.0 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1436 šį sezoną), Quqi apskaičiavo, kad 15.4 gaus pelną, statydamas 10 +154 už Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw Asian Handicap (1.5) rinkoje.

Orythree
Orythree
Klasifikacija: 455/1305
Pelnas: 1.39
Over/Under 7.5
-141 for Over
10/10
Pelnas 0.00
jacintofontenla
Klasifikacija: 1346/1305
Pelnas: -296.76
Asian Handicap (-1.5)
+190 for Doosan Bears (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Quqi
Quqi
Klasifikacija: 1436/1305
Pelnas: -779.11
Asian Handicap (1.5)
+154 for Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Quqi
Quqi
Klasifikacija: 1436/1305
Pelnas: -779.11
Over/Under 7.5
-143 for Over
10/10
Pelnas 0.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Doosan Bears - Kiwoom Heroes pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Orythree (su 0.03% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 7.1 pelno, statant 10 Over (-141) Over/Under 7.5 rinkoje. Tada yra Quqi su -5.93% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw (+154) Asian Handicap (1.5). Numatomas pelnas yra 15.4. jacintofontenla (-13.28% derlius) pasirinko +190 Doosan Bears (-1.5), money back on draw Asian Handicap (-1.5) rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 19.0 pelno.

Orythree
Orythree
Klasifikacija: 475/1305
Yield: 0.03%
Over/Under 7.5
-141 for Over
10/10
Pelnas 0.00
Quqi
Quqi
Klasifikacija: 736/1305
Yield: -5.93%
Asian Handicap (1.5)
+154 for Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Quqi
Quqi
Klasifikacija: 736/1305
Yield: -5.93%
Over/Under 7.5
-143 for Over
10/10
Pelnas 0.00
jacintofontenla
Klasifikacija: 957/1305
Yield: -13.28%
Asian Handicap (-1.5)
+190 for Doosan Bears (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Doosan Bears - Kiwoom Heroes, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Quqi, kurio ODI parametras 39.76 statymui 10 su +154 šansu Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw Asian Handicap (1.5) rinkoje. Tai gali būti 15.4 labai pelninga. Orythree (ODI: 3.95) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 7.1 pelną, statydami 10 Over (-141) Over/Under 7.5 statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -37.94), jacintofontenla renkasi Asian Handicap (-1.5) rinką su 10, su +190 koeficientu Doosan Bears (-1.5), money back on draw, įvertinęs 19.0 pelną.

Quqi
Quqi
Klasifikacija: 83/1305
ODI: 39.76
Asian Handicap (1.5)
+154 for Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Quqi
Quqi
Klasifikacija: 83/1305
ODI: 39.76
Over/Under 7.5
-143 for Over
10/10
Pelnas 0.00
Orythree
Orythree
Klasifikacija: 242/1305
ODI: 3.95
Over/Under 7.5
-141 for Over
10/10
Pelnas 0.00
jacintofontenla
Klasifikacija: 1400/1305
ODI: -37.94
Asian Handicap (-1.5)
+190 for Doosan Bears (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Doosan Bears vs Kiwoom Heroes

Kokį rezultatą Doosan Bears vs Kiwoom Heroes prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Over rinkoje Over/Under 7.5, su koeficientu -141 ir statoma suma 10, pateikta Orythree. Statymas už Doosan Bears (-1.5), money back on draw (+190) rinkoje Asian Handicap (-1.5) su statoma suma 10jacintofontenla – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw rinkoje Asian Handicap (1.5), už kurį Quqi stato 10 su koeficientu +154.

Over/Under 7.5
-141 for Over
10/10
Pelnas 0.00
Asian Handicap (-1.5)
+190 for Doosan Bears (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Asian Handicap (1.5)
+154 for Kiwoom Heroes (-1.5), money back on draw
10/10
Pelnas 0.00
Over/Under 7.5
-143 for Over
10/10
Pelnas 0.00

Doosan Bears vs Kiwoom Heroes Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -141 Over (Over/Under 7.5)
Tip 2:
Šansai +190 Doosan Bears (-1.5), money back on draw (Asian Handicap (-1.5))
Žaisk atsakingai