23.10.2026 21:05 • Argentina • LNB 2026/2027

Racing de Čivilkojus - Boca Juniors Prognozės ir Statymų Patarimai

Racing de Čivilkojus prieš Boca Juniors vyksta 21:05 23.10.2026

Racing de Čivilkojus
—
Boca Juniors

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Racing de Čivilkojus ir Boca Juniors lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Racing de Čivilkojus“, o tikimybė yra +129 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 165.5
Over
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Home Away
Racing de Čivilkojus
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Racing de Čivilkojus - Boca Juniors pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Gsoko (bendrame pelne užima 1274) prognozuoja 12.9 pelną, statydamas 10 Racing de Čivilkojus (+129) Home Away statyme. Kita vertus, faro2013 (reitingas 2060) duoda tipsterio patarimą dėl -114 Over (Over/Under 165.5), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 8.8 pelną.

Gsoko
Klasifikacija: 1274/1964
Pelnas: -36.12
Home Away
+129 for Racing de Čivilkojus
10/10
Numatomas pelnas 12.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2060/1964
Pelnas: -3981.14
Over/Under 165.5
-114 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.80

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Racing de Čivilkojus - Boca Juniors pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, faro2013 (su -4.01% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 8.8 pelno, statant 10 Over (-114) Over/Under 165.5 rinkoje. Tada yra Gsoko su -8.08% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Racing de Čivilkojus (+129) Home Away. Numatomas pelnas yra 12.9.

faro2013
faro2013
Klasifikacija: 918/1964
Yield: -4.01%
Over/Under 165.5
-114 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.80
Gsoko
Klasifikacija: 1181/1964
Yield: -8.08%
Home Away
+129 for Racing de Čivilkojus
10/10
Numatomas pelnas 12.90

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Racing de Čivilkojus - Boca Juniors, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Gsoko, kurio ODI parametras -3.19 statymui 10 su +129 šansu Racing de Čivilkojus Home Away rinkoje. Tai gali būti 12.9 labai pelninga. faro2013 (ODI: -1664.6) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 8.8 pelną, statydami 10 Over (-114) Over/Under 165.5 statyme.

Gsoko
Klasifikacija: 1661/1964
ODI: -3.19
Home Away
+129 for Racing de Čivilkojus
10/10
Numatomas pelnas 12.90
faro2013
faro2013
Klasifikacija: 2050/1964
ODI: -1664.6
Over/Under 165.5
-114 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.80

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Racing de Čivilkojus vs Boca Juniors

Kokį rezultatą Racing de Čivilkojus vs Boca Juniors prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Racing de Čivilkojus rinkoje Home Away, su koeficientu +129 ir statoma suma 10, pateikta Gsoko. Statymas už Over (-114) rinkoje Over/Under 165.5 su statoma suma 10 iš faro2013 – dar vienas DI favoritas.

Home Away
+129 for Racing de Čivilkojus
10/10
Numatomas pelnas 12.90
Over/Under 165.5
-114 for Over
10/10
Numatomas pelnas 8.80

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Racing de Čivilkojus vs Boca Juniors rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Racing de Čivilkojus pergalė (koeficientas +129). Tuo tarpu Boca Juniors pergalė (-156) surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Racing de Čivilkojus vs Boca Juniors Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +129 Racing de Čivilkojus (Home Away)
Tip 2:
Šansai -114 Over (Over/Under 165.5)
Žaisk atsakingai