29.07.2026 22:10 Mexico ATP Los Cabos 2026

Denisas Šapovalovas - Rodrigo Pačeko Mendez Prognozės ir Statymų Patarimai

Denisas Šapovalovas prieš Rodrigo Pačeko Mendez vyksta 22:10 29.07.2026

Denisas Šapovalovas
Rodrigo Pačeko Mendez

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Denisas Šapovalovas ir Rodrigo Pačeko Mendez lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Away“ ir numatomas rezultatas „Denisas Šapovalovas“, o tikimybė yra -323 iš 1 iš 1 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Away
Denisas Šapovalovas
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Denisas Šapovalovas - Rodrigo Pačeko Mendez pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris tennislover (bendrame pelne užima 75) prognozuoja 3.1 pelną, statydamas 10 Denisas Šapovalovas (-323) Home Away statyme.

tennislover
tennislover
Klasifikacija: 75/2029
Pelnas: 71.36
Home Away
-323 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 3.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Denisas Šapovalovas - Rodrigo Pačeko Mendez pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, tennislover (su 17.07% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 3.1 pelno, statant 10 Denisas Šapovalovas (-323) Home Away rinkoje.

tennislover
tennislover
Klasifikacija: 360/2029
Yield: 17.07%
Home Away
-323 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 3.10

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Denisas Šapovalovas - Rodrigo Pačeko Mendez, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! tennislover, kurio ODI parametras -0.01 statymui 10 su -323 šansu Denisas Šapovalovas Home Away rinkoje. Tai gali būti 3.1 labai pelninga.

tennislover
tennislover
Klasifikacija: 1155/2029
ODI: -0.01
Home Away
-323 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Denisas Šapovalovas vs Rodrigo Pačeko Mendez

Kokį rezultatą Denisas Šapovalovas vs Rodrigo Pačeko Mendez prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Denisas Šapovalovas rinkoje Home Away, su koeficientu -323 ir statoma suma 10, pateikta tennislover.

Home Away
-323 for Denisas Šapovalovas
10/10
Numatomas pelnas 3.10

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Denisas Šapovalovas vs Rodrigo Pačeko Mendez rungtynių. Populiariausia prognozė, gavusi 100% balsų, yra Denisas Šapovalovas pergalė (koeficientas -323). Tuo tarpu Rodrigo Pačeko Mendez pergalė surinko 0% balsų.

1 100%
2 0%

Denisas Šapovalovas vs Rodrigo Pačeko Mendez Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -323 Denisas Šapovalovas (Home Away)
Žaisk atsakingai