30.07.2026 14:30 Europe UEFA Conference League 2026/2027

HSK Zrinjski Mostaras - Valur Reikjavikas Prognozės ir Statymų Patarimai

HSK Zrinjski Mostaras prieš Valur Reikjavikas vyksta 14:30 30.07.2026

HSK Zrinjski Mostar
HSK Zrinjski Mostaras
Valur Reykjavik
Valur Reikjavikas

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Draw
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Correct Score
2:1
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti HSK Zrinjski Mostaras - Valur Reikjavikas pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris gidi (bendrame pelne užima 2028) prognozuoja 47.88 pelną, statydamas 6 2:1 (+798) Correct Score statyme. Kita vertus, abreujg78 (reitingas 2188) duoda tipsterio patarimą dėl +494 Draw (Home Draw Away), sumokėdamas 6, kad gautumėte apskaičiuotą 29.64 pelną.

gidi
gidi
Klasifikacija: 2028/2024
Pelnas: -291.5
Correct Score
+798 for 2:1
6/10
Numatomas pelnas 47.88
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2188/2024
Pelnas: -1287.13
Home Draw Away
+494 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 29.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl HSK Zrinjski Mostaras - Valur Reikjavikas pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, gidi (su -3.07% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 47.88 pelno, statant 6 2:1 (+798) Correct Score rinkoje. Tada yra abreujg78 su -11.76% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 6 statymu už Draw (+494) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 29.64.

gidi
gidi
Klasifikacija: 777/2024
Yield: -3.07%
Correct Score
+798 for 2:1
6/10
Numatomas pelnas 47.88
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 1217/2024
Yield: -11.76%
Home Draw Away
+494 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 29.64

JohnnyBet lažybų patarimai dėl HSK Zrinjski Mostaras - Valur Reikjavikas, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! gidi, kurio ODI parametras -111.44 statymui 6 su +798 šansu 2:1 Correct Score rinkoje. Tai gali būti 47.88 labai pelninga. abreujg78 (ODI: -247.29) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 29.64 pelną, statydami 6 Draw (+494) Home Draw Away statyme.

gidi
gidi
Klasifikacija: 2175/2024
ODI: -111.44
Correct Score
+798 for 2:1
6/10
Numatomas pelnas 47.88
abreujg78
abreujg78
Klasifikacija: 2190/2024
ODI: -247.29
Home Draw Away
+494 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 29.64

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms HSK Zrinjski Mostaras vs Valur Reikjavikas

Kokį rezultatą HSK Zrinjski Mostaras vs Valur Reikjavikas prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už 2:1 rinkoje Correct Score, su koeficientu +798 ir statoma suma 6, pateikta gidi. Statymas už Draw (+494) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 6abreujg78 – dar vienas DI favoritas.

Correct Score
+798 for 2:1
6/10
Numatomas pelnas 47.88
Home Draw Away
+494 for Draw
6/10
Numatomas pelnas 29.64

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių HSK Zrinjski Mostaras vs Valur Reikjavikas rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 100% balsų, yra lygiosios (+494 šansai). HSK Zrinjski Mostaras (-435) laimėjimas surinko 0%. 0% prognozuoja Valur Reikjavikas (+1093) laimėjimą.

1 0%
X 100%
2 0%
Numatymas:
Šansai +798 HSK Zrinjski Mostaras 2:1 Valur Reikjavikas

HSK Zrinjski Mostaras vs Valur Reikjavikas Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +494 Draw (Home Draw Away)
Žaisk atsakingai