30.08.2026 20:00 Peru Liga 1 - Clausura 2026

Cienciano Kusko - Cusco FC Prognozės ir Statymų Patarimai

Cienciano Kusko prieš Cusco FC vyksta 20:00 30.08.2026

Cienciano Cusco
Cienciano Kusko
Real Garcilaso
Cusco FC

Už ką statyti?

Peržiūrėkite naujausius Cienciano Kusko ir Cusco FC lažybų pasirinkimus ir prognozes, kurias pasirinko JohnnyBet tipsterių bendruomenė. Viena iš populiariausių rinkų, kurioje galima lažintis, yra „Home Draw Away“ ir numatomas rezultatas „Cienciano Kusko“, o tikimybė yra +118 iš 3 iš 5 naudotojų.

Populiariausi statymų tipai:

Home Draw Away
Cienciano Kusko
60%
3 iš visų 5 tipsterių
Both Teams To Score
Yes
100%
1 iš visų 1 tipsterių
Over/Under 2.5
Under
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Cienciano Kusko - Cusco FC pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Villo06 (bendrame pelne užima 86) prognozuoja 18.24 pelną, statydamas 8 Cusco FC (+228) Home Draw Away statyme. Kita vertus, Tipsters orochisama (reitingas 329) duoda tipsterio patarimą dėl +146 Cienciano Kusko (Home Draw Away), sumokėdamas 10, kad gautumėte apskaičiuotą 14.6 pelną. Trečias pelningiausias tipsteris (1172 šį sezoną), busyman apskaičiavo, kad 11.8 gaus pelną, statydamas 10 +118 už Cienciano Kusko Home Draw Away rinkoje.

Villo06
Villo06
Klasifikacija: 86/1344
Pelnas: 81.78
Home Draw Away
+228 for Cusco FC
8/10
Numatomas pelnas 18.24
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 329/1344
Pelnas: 8.5
Home Draw Away
+146 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 14.60
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 329/1344
Pelnas: 8.5
Both Teams To Score
-161 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.20
busyman
busyman
Klasifikacija: 1172/1344
Pelnas: -92.34
Home Draw Away
+118 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 11.80
The Teacher
The Teacher
Klasifikacija: 1474/1344
Pelnas: -898.72
Home Draw Away
+181 for Cusco FC
10/10
Numatomas pelnas 18.10
1 2

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cienciano Kusko - Cusco FC pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Villo06 (su 0.84% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 18.24 pelno, statant 8 Cusco FC (+228) Home Draw Away rinkoje. Tada yra Tipsters orochisama su 0.1% pajamomis. Duodant tipsterio patarimą su 10 statymu už Cienciano Kusko (+146) Home Draw Away. Numatomas pelnas yra 14.6. busyman (-0.98% derlius) pasirinko +118 Cienciano Kusko Home Draw Away rinkoje. Statymas 10, jei bus teisinga, atneš 11.8 pelno.

Villo06
Villo06
Klasifikacija: 445/1344
Yield: 0.84%
Home Draw Away
+228 for Cusco FC
8/10
Numatomas pelnas 18.24
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 474/1344
Yield: 0.1%
Home Draw Away
+146 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 14.60
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 474/1344
Yield: 0.1%
Both Teams To Score
-161 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.20
busyman
busyman
Klasifikacija: 514/1344
Yield: -0.98%
Home Draw Away
+118 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 11.80
Wilhelmine
Wilhelmine
Klasifikacija: 775/1344
Yield: -6.41%
Over/Under 2.5
+110 for Under
10/10
Numatomas pelnas 11.00
1 2

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Cienciano Kusko - Cusco FC, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! The Teacher, kurio ODI parametras 24.49 statymui 10 su +181 šansu Cusco FC Home Draw Away rinkoje. Tai gali būti 18.1 labai pelninga. Tipsters orochisama (ODI: 4.8) pateikia statymo tipsterio patarimą, kad gautumėte 14.6 pelną, statydami 10 Cienciano Kusko (+146) Home Draw Away statyme. Trečias pagal bendrą reitingą (ODI: -29.44), busyman renkasi Home Draw Away rinką su 10, su +118 koeficientu Cienciano Kusko, įvertinęs 11.8 pelną.

The Teacher
The Teacher
Klasifikacija: 106/1344
ODI: 24.49
Home Draw Away
+181 for Cusco FC
10/10
Numatomas pelnas 18.10
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 230/1344
ODI: 4.8
Home Draw Away
+146 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 14.60
Tipsters orochisama
Tipsters orochisama
Klasifikacija: 230/1344
ODI: 4.8
Both Teams To Score
-161 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.20
busyman
busyman
Klasifikacija: 1419/1344
ODI: -29.44
Home Draw Away
+118 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 11.80
Villo06
Villo06
Klasifikacija: 1455/1344
ODI: -76.48
Home Draw Away
+228 for Cusco FC
8/10
Numatomas pelnas 18.24
1 2

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Cienciano Kusko vs Cusco FC

Kokį rezultatą Cienciano Kusko vs Cusco FC prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Cusco FC rinkoje Home Draw Away, su koeficientu +228 ir statoma suma 8, pateikta Villo06 . Statymas už Cienciano Kusko (+146) rinkoje Home Draw Away su statoma suma 10Tipsters orochisama – dar vienas DI favoritas. Trečias pagal tikimybę laimintis statymas pagal algoritmą – Cienciano Kusko rinkoje Home Draw Away, už kurį busyman stato 10 su koeficientu +118.

Home Draw Away
+228 for Cusco FC
8/10
Numatomas pelnas 18.24
Home Draw Away
+146 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 14.60
Both Teams To Score
-161 for Yes
10/10
Numatomas pelnas 6.20
Home Draw Away
+118 for Cienciano Kusko
10/10
Numatomas pelnas 11.80
Home Draw Away
+181 for Cusco FC
10/10
Numatomas pelnas 18.10
1 2

Mūsų tipsteriai tarė žodį!

JohnnyBet bendruomenė pateikė savo prognozes dėl artėjančių Cienciano Kusko vs Cusco FC rungtynių. Geriausias spėjimas, gavęs 60% balsų, yra Cienciano Kusko laimėjimas (prognozė +118). Tuo tarpu Cusco FC (+228) laimėjimas surinko 40% balsų, kai 0% numatomos lygiosios (+228).

1 60%
X 0%
2 40%

Cienciano Kusko vs Cusco FC Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai +228 Cusco FC (Home Draw Away)
Tip 2:
Šansai -161 Yes (Both Teams To Score)
Tip 3:
Šansai +110 Under (Over/Under 2.5)
Žaisk atsakingai