30.08.2026 19:15 Colombia Primera A 2026

Club Deportivo Los Millonarios - La Equidad Prognozės ir Statymų Patarimai

Club Deportivo Los Millonarios prieš La Equidad vyksta 19:15 30.08.2026

Club Deportivo Los Millonarios
Club Deportivo Los Millonarios
La Equidad
La Equidad

Už ką statyti?

Populiariausi statymų tipai:

Over/Under 2.5
Under
100%
1 iš visų 1 tipsterių

JohnnyBet lažybų patarimai, skirti Club Deportivo Los Millonarios - La Equidad pagal tipsterių pelną

Mūsų pelningiausias šio įvykio tipsteris Rolland76000 (bendrame pelne užima 922) prognozuoja 7.52 pelną, statydamas 8 Under (-106) Over/Under 2.5 statyme.

Rolland76000
Rolland76000
Klasifikacija: 922/1331
Pelnas: -32.26
Over/Under 2.5
-106 for Under
8/10
Numatomas pelnas 7.52

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Club Deportivo Los Millonarios - La Equidad pagal tipsterių pelningumą procentais

Jei pasitikite didesnėmis pajamomis nei pelnu, Rolland76000 (su -1.7% bendru pajamingumu) pateikia spėjimą, kaip gauti 7.52 pelno, statant 8 Under (-106) Over/Under 2.5 rinkoje.

Rolland76000
Rolland76000
Klasifikacija: 555/1331
Yield: -1.7%
Over/Under 2.5
-106 for Under
8/10
Numatomas pelnas 7.52

JohnnyBet lažybų patarimai dėl Club Deportivo Los Millonarios - La Equidad, kuriuos pateikė tipsteriai. ODI

Šie tipsteriai žino, kaip rasti vertingiausius statymus! Rolland76000, kurio ODI parametras -1.62 statymui 8 su -106 šansu Under Over/Under 2.5 rinkoje. Tai gali būti 7.52 labai pelninga.

Rolland76000
Rolland76000
Klasifikacija: 1169/1331
ODI: -1.62
Over/Under 2.5
-106 for Under
8/10
Numatomas pelnas 7.52

Geriausi dirbtinio intelekto lažybų patarimai rungtynėms Club Deportivo Los Millonarios vs La Equidad

Kokį rezultatą Club Deportivo Los Millonarios vs La Equidad prognozuoja dirbtinis intelektas? DI apskaičiavo, kad tikėtiniausias rezultatas – statymas už Under rinkoje Over/Under 2.5, su koeficientu -106 ir statoma suma 8, pateikta Rolland76000.

Over/Under 2.5
-106 for Under
8/10
Numatomas pelnas 7.52

Club Deportivo Los Millonarios vs La Equidad Statymų Patarimai

Tip 1:
Šansai -106 Under (Over/Under 2.5)
Žaisk atsakingai